اگر این احساسات را دارید درمسیر درستی قراردارید

اگر این احساسات را دارید درمسیر درستی قراردارید
امتیاز به این post

وقتی در آستانه ی تغییر هستید، طبیعی است که ناراحتی حس کنید. خارج شدن  از منطقه ی امن و کنار گذاشتن باورهای محدود کننده ی قدیمی، دردناک و ناراحت کننده است. وقتی در این مسیر با نارضایتی و ناراحتی رو به رو می شوید، متوجه باشید که این ناراحتی ها بخشی از مسیر و فرآیند هستند. شما هیچ کاری را غلط انجام نمی دهید: در اصل عمده ی این احساسات ناراحت کننده نشان می دهند که شما در مسیر صحیحی از زندگی قرار گرفته اید. اگر احساسات ناراحت کننده ی زیر را دارید خوشحال باشید، چرا که کاملا در مسیر درستی هستید.

۱_ حس می کنید گم شده اید: در ابتدا حس می کنید که نمی دانید باید به کدام سمت و سو بروید حتی حس نمی کنید که بر سرچهارراه هستید، بلکه حس می کنید که در بیابان گم شده اید.

۲_ مورد هجوم تصادفی خشم یا ناراحتی غیر منطقی قرار می گیرید: این احساسات تصادفی انقدر شدت می گیرند که دیگر نمی توانید آنها را نادیده بگیرید. شما از وجود این احساسات به طور کامل آگاه خواهید بود تا وقتی که بتوانید با گذر زمان کنترل شان کنید.

۳_ شدیدا احتیاج دارید تنها باشید: چون در پروسه ی آماده سازی خود هستید، علاقه تان به زندگی اجتماعی را از دست داده و حس می کنید مشکلات دیگران زیادی از شما انرژی می گیرد.

۴_ رویاهای خود را با شدت بیشتری حس می کنید: رویاهایتان واقعی تر و با کیفیت تر می شوند. رویاهایی شفاف دارید که تقریبا همیشه جزئیات شان را به خاطر می آورید. ضمیر ناخودآگاه تان بدین طریق قصد ارتباط برقرار کردن با شما را دارد.

حتما بخوانید:   ۱۰ راهکار که موجب قوی تر شدن عشق تان می شوند

۵_ حس می کنید می خواهید گروه دوستان تان را کوچک تر کنید: از افراد منفی و هر کسی که سد راه تان است دوری کنید. چون توجیه کردن اشتباه بودن این حالت افراد برایتان سخت است، سعی می کنید تا جای ممکن از آنها دوری کنید.

۶_ تمایل دارید از خودتان دفاع کنید: به آرامی متوجه می شوید که دیگران از روی شما رد شده اند و صدایشان در سرشماست و دیگر نمی خواهید این اجازه را بدهید.

۷_ حس می کنید چیزهایی می دانید که نمی خواهید بدانید: می دانید دیگری چه حسی دارد، می دانید پشت حرفی که زده چه معنا و مفهومی پنهان است و یک سری جزئیات دیگری که واقعا دانستن شان برایتان اهمیتی ندارد. اضطراب غیرمنطقی پیدا می کنید چرا که استدلال کافی پشت این مسائل پیدا نمی کنید.

۸_ حس می کنید افکارتان بدترین دشمن تان هستند: در این پروسه هستید که متوجه می شوید افکارتان، تجربیات تان را رقم می زنند. وقتی در مسیر درست گام برمی دارید، روح تان بسط پیدا کرده و ذهن تان کش می آید. این برای ذهن تان ترسناک است بنابراین افکار ترسناک تولید می کند تا شما را مانع تغییر آن کند. این روند تا جایی ادامه دارد که متوجه ساز و کارش شوید.

۹_ مطمئن نیستید که چه کسی هستید: توهمات گذشته تان از اینکه چه کسی باید باشید در حال محو شدن هستند و عدم قطعیت پیدا می کنید. برای خودتان تعریفی ندارید و این باعث می شود از اینکه چه کسی هستید مطمئن نباشید. با این حال باید بدانید که خود واقعی تان وقتی ظاهر می شود که شما هر تعریفی برای خود دارید را کنار بگذارید.

حتما بخوانید:   ۴ نشانه افرادی که دیگران را آزار میدهند و راههای متوقف کردن آن

۱۰_ برای تمام اعمال تان احساس مسئولیت می کنید: متوجه می شوید که هیچکس مسئول زندگی و خوشحالی تان نیست، غیر از خودتان. به عهده گرفتن مسئولیت تمام اشتباهات تان ممکن است ترسناک باشد، اما وقتی این کار را انجام می‎ دهید، متوجه می شوید که چقدر رهایی بخش است.

منبع

از سراسر وب

  • کارخانه ظروف یکبارمصرف