چگونه رویای شفاف ببینیم

چگونه رویای شفاف ببینیم
4.7/5 - (3 امتیاز)

با وجود افرادی که هر روز علاقه بیشتری به تجربیات معنوی نشان می دهند ممکن است بخواهید بدانید چگونه میتوانید رویای شفاف ببینید. این تجربه بسیاری هیجان انگیز است و باعث می شود در حین رویا دیدن آگاه باشید. به علاوه افرادی که آن را تمرین می کنند می گویند اتفاقات باور نکردنی ای در زمان رویای شفاف می افتد. اگر میخواهید رویای شفاف ببینید، نیاز به تمرین و دقت دارید. در زیر به طور کوتاه به هفت گام بنیادین برای دیدن رویای شفاف اشاره می کنیم

چگونه در هفت گام رویای شفاف ببینیم

  • اتاق را به گونه ای آماده کنید که صدا و نور حواستان را پرت نکند
  • به روی کمر دراز بکشید و دستهایتان را دو طرف بدن قرار داده و چشمانتان را ببندید. این تمرین در زمانی که خسته یا خواب آلود هستید راحتتر جواب می دهد زیرا سریعتر بدنتان آرام می شود
  • دراز بکشید اما سعی کنید به خواب نروید. اگر احساس خارش کردید، به آن توجه نکنید.
  • بعد از نیم ساعت، احساس تنگی در قفسه سینه خود میکنید یا حتی صداهای عجیب می شنوید اما نترسید . به این اثر فلج خواب می گویند که معمولا کسانی که تلاش می کنند برای اولین بار رویای شفاف ببینند را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر در طول این مدت چشمهایتان را باز کردید ممکن است تصاویر توهمی ترسناکی را ببینید اما نمیتوانید تکان بخورید زیرا بدنتان به خواب رفته است.
  • اگر واقعا میخواهید به خواب بروید، کافی است چشمانتان را ببندید. در این صورت میتوانید رویایتان را کنترل کنید
  • اگر میخواهید بیدار شوید، از دیگران کمک بگیرید. میتوانید از نزدیکان خود بخواهید تا در زمان مناسب شما را بیدار کنند.
  • در رویابینی – شفاف یا عادی – عامل مشترکی وجود دارد : از بیرون چندان اتفاقی نمی افتد، اما سفری برای خودشناسی است که میتواند مطالب مهمی را در مورد شخصیت و عواطف تان به شما بگوید.
حتما بخوانید:   16 واقعیت در مورد حیوانات که اثبات میکند هر حیوانی یک ویژگی غیرزمینی دارد

با این حال به یاد داشته باشید برای توصیف چیزهایی که دیده اید، باید بتوانید رویایتان را تعبیر کنید و در این مورد باید به دانش درونی ، احساسات و عواطف تان تکیه کنید. تمام نشانه هایی که در خواب می بینیم ممکن است معنای متفاوتی برای هر یک از ما داشته باشند.

 

از سراسر وب

  • کارخانه ظروف یکبارمصرف