۱۲ نشانه برای داشتن پیوندی غیرقابل توضیح با دیگران

12 نشانه برای داشتن پیوندی غیرقابل توضیح با دیگران
امتیاز به این post

آیا تا به حال با کسی برخورد کرده اید که به شکلی غیرقابل توضیح و باورنکردنی جذب او شده اید؟ آیا احساس می کنید عمیقا به او گره خورده اید به گونه ای که روحهای شما به هم پیوند خورده اند؟ آن هم درست بعد از آنکه یکبار او را ملاقات می کنید؟

اگر این موضوع را احساس کرده اید پس تنها نیستید. شما رابطه ای عمیق و غیرقابل توضیح با فردی خوش شانس را دارید که تنها یکبار آن را تجربه می کنید.  ممکن است این موضوع برای شما باورنکردنی یا بیش از حد فراطبیعی باشد اما وقتی چنین ملاقاتی را تجربه کنید، همه نشانه ها درست از آب در می آیند. اگر نشانه های زیر را در خود می بینید ارتباطی معنوی و غیرقابل توضیح با فرد دیگری را تجربه کرده اید :

 • ارتباطی آنی بوده است

وقتی ارتباطی غیرقابل توضیح با فردی که به تازگی دیده اید برقرار می کنید، اولین چیزی که متوجه آن می شوید آن است که پیوندی بین شما بلافاصله شکل می گیرد. شما از ابتدا متوجه تفاوت این ارتباط با سایر ارتباطهای خود می شوید اما نمیتوانید توضیحی برای آن بیابید. شناخت افراد زمان می برد اما برای شناخت این فرد نیازی به زمان ندارید و احساس می کنید از قبل او را می شناسید.

 • به شما در بدست آوردن درک بهتری از خود کمک کرده اند

راز یک رابطه بسیار خوب، بودن در کنار کسی است که به شما در شناخت بهتر خودتان کمک کند. ما نمیتوانیم بی غرضانه خود را ارزیابی کنیم تا به اشتباهات خود پی ببریم، زیرا درک ما از خود آلوده به تعصب است. دوستان و خانواده ما، میتوانند اشتباهات ما را ببینند اما آنها نیز متعصبند. هیچ کس بهتر از شریکتان شما را نمی شناسد در نتیجه هیچ کسی جز او نمیتواند به شما در درک و شناخت بهتر خودتان کمک کند. شما با بودن در کنار آنها میتوانید به نیازها، ترسها، عوامل محرک و رویاهایتان پی ببرید – به هر چیزی که تا به حال به دلیل رو به رو نشدن با آنها درباره خود نیاموخته اید. آنها بدین علت به شما کمک می کنند که به شما علاقه مندند و باعث می شوند از خودتان سوالاتی بپرسید که تا به حال به آنها فکر نکرده اید.

 • هیچ گاه آنها را فراموش نمی کنید

ما همیشه امیدواریم  ارتباطاتی که وارد آنها می شویم هیچ گاه پایان نگیرند. متاسفانه آنها معمولا به پایان می رسند و ما افرادی که زمانی به آنها نزدیک بودیم را فراموش می کنیم. اما افرادی وجود دارند که تا پایان عمر آنها را فراموش نمی کنیم. ارتباط مابین شما و آن فرد به قدری خاص بوده است که فراموش کردن آن ممکن نیست. هر اتفاقی هم که بیفتد، چه مجرد بمانید یا ازدواج کنید و بچه دار شوید، آن ارتباط را برای همیشه به خاطر می سپارید. شما تاثیری که آن فرد بر شما گذاشته است را هیچ گاه از یاد نمی برید.

 • میخواهید همه چیز را درباره آنها بدانید

یک ارتباط جدید باعث می شود سوالات زیادی به ذهنتان برسد که میخواهید آنها را بپرسید. شناخت فرد جدید هیجان انگیز است به خصوص که شما جذب این فرد جدید نیز شده باشید. اما وقتی با فردی ملاقات می کنید که ارتباطی عمیق ، معنادار و غیرقابل توضیح با او دارید، میخواهید تمام جزییات را بدانید زیرا هر دو بسیار به یکدیگر علاقه مندید. شناخت این فرد خاص به ساعتها گفتگو نیازمند است.

 • همدیگر را کامل می کنید

وقتی با فردی ملاقات می کنید که ارتباطتان با او قابل توضیح نیست احساس می کنید یکدیگر را کامل می کنید. او کاستی های شما را کامل می کند. هیچ کدام از کامل نیستیم و نیاز به کسی نداریم که احساس کامل بودن یا با ارزش بودن به ما بدهد اما وقتی  با چنین کسی ملاقات می کنید، او حس کامل بودن به شما می دهد.

حتما بخوانید:   از کجا بفهمیم که دچار خشم سرکوب شده هستیم

وقتی شما در کنار همدیگر هستید، اشتباهات یکدیگر را جبران می کنید.

 • حس حسادت یا رقابت بین شما وجود ندارد

وقتی ارتباط معنوی قدرتمندی را با کسی احساس می کنید، جایی برای حسادت یا افکار منفی بین شما باقی نمی ماند. جایی برای احساسات منفی از جمله حسادت یا انتقام نیز باقی نمی ماند. این فرد جدید بخشی از خود شماست که آمده تا شما را به فرد بهتری تبدیل کند. رقابت و دشمنی بین شما وجود ندارد. این احساسات منفی به رابطه آسیب می زنند و این اتفاق برای شما نمی افتد زیرا شما به نظرات و تفاوتهای یکدیگر احترام می گذارید.

 • با آنها راحت هستید

شما عاشق وقت گذراندن با این دسته افراد هستید. اما هم زمان اگر از آنها دور باشید نیز شکایتی ندارید. اعتمادی که در این رابطه وجود دارد باعث می شود زمانی که دور از هم هستید با حسادت یا رنجش پر نشود بلکه با احترام پر شود. همانقدر که از بودن در کنار او خوشحالید، میتوانید اوقات تان را به تنهایی نیز پر کنید. سپری کردن اوقاتی به تنهایی یا با دوستان تان نیز مفید است. وابستگی به یکدیگر خیلی زود باعث سمی شدن رابطه می شود .

 • احساس امنیت می کنید

چه چیزی از  نداشتن نگرانی و احساس امنیت کردن در کنار کسی می تواند ارزش بیشتری داشته باشد؟ شما در حضور این افراد کاملا احساس راحتی می کنید. بعد از ماه عسل، معمولا زوجین نگرانند که آیا طرف مقابل هم چنان آنها را دوست دارد، آیا رابطه شان به سرانجام می رسد و احتمالا در زمینه اعتماد به هم و حسادت مشکلاتی دارند . این احساسات در مورد کسی که رابطه غیرقابل توضیح با او دارید وجود ندارند. وقتی در کنار چنین افرادی هستید احساس آرامش می کنید.

 • صداقت بین شما دو نفر سرامد است

وقتی احساس می کنید رابطه عمیقی با کسی دارید، صداقت به طور طبیعی بین شما بوجود می آید. صداقت شما با او هیچ گاه مورد قضاوت قرار نمی گیرد و هیچ گاه وقتی صادقانه با او صحبت می کنید احساس شرمساری ندارید. برای اینکه به چنین درجه ای برسید، هر دو طرف باید به این ادراک برسند که هر حرفی که زده می شود چیزی از ارزشهای آنها کم نمی کند. بنابراین وقتی موضوع شرمنده کننده ای بوجود بیاید یا حسادتی اتفاقی بیفتد، میتوانید صادقانه احساسات خود را بیان کنید.

 • ارزشهایتان همسو هستند

داشتن ارزشها و اهداف مشترک در زمانی که با فردی رابطه برقرار می کنید اهمیت زیادی دارد. اگر یکی از شما به دنبال شهرت و پول بوده و طرف دیگر خواهان زندگی آرام و فرزند دار شدن باشد، به جایی نمی رسد. اگر این ارزشها از ابتدای رابطه ای همسو نباشند تا انتها همسو نمی شوند. اما وقتی هر دو نفر شما ارزشها، باورها و اصول اخلاقی یکسانی داشته باشید، حتما به نتیجه می رسید.

حتما بخوانید:   ۸ دلیل برای دوست داشتن دشمنان

 

 • شما آنها را از قبل می شناسید

ممکن است کلیشه ای به نظر برسد اما میتواند نشانه ای از موضوعی بزرگتر باشد. آیا احساس می کنید با اینکه به تازگی با کسی آشنا شده اید او را به خوبی می شناسید؟در واقع روح شما او را می شناسد. این نشانه آن است که شما ارتباطی عمیق و غیرقابل توضیح با فردی دارید که به تازگی با او آشنا شده اید. احساس می کنید او به درون مغز و قلب شما نفوذ کرده است زیرا آنها همیشه حرفهای درست را در زمان درست می گویند.

 • حضور آنها آرامش بخش است

وقتی با کسی احساس می کنید ارتباط درونی دارید از حضور در کنار او احساس خستگی عاطفی نمی کنید. روابطی که دائما در آنها درگیری و سازش وجود دارد به این دلیل ادامه نمی یابند که شما در آن رابطه حضور دارید بلکه به این دلیل ادامه می یابند که احساس می کنید به آن رابطه تعلق دارید. یکی از مهمترین نشانه های داشتن ارتباط عمیق با کسی عشق بدون قید و شرط نسبت به اوست. شما به همدیگر احترام می گذارید و قدر یکدیگر را می دانید، همدیگر را به جلو هل می دهید، انسانهای بهتری می شوید و اعتمادی راسخ به یکدیگر دارید. این نوع ارتباط تنها یکبار در زندگی برای افراد اتفاق می افتد. بنابراین اگر آن را احساس کرده اید، خودتان را خوش شانس بدانید و اگر این ارتباط را تجربه نکرده اید، حالا با دانستن نشانه های آن میتوانید به دنبالش بگردید.

 

از سراسر وب

 • کارخانه ظروف یکبارمصرف