۵ توصیه حرفه ای برای کاهش چربی شکم بدون گرفتن رژیم

5 توصیه حرفه ای برای کاهش چربی شکم بدون گرفتن رژیم
امتیاز به این post

اولین قانون کاهش وزن، بر اساس گفته های متخصصان طب کل نگر، پرهیز کردن از مصرف چربی سوزها و رژیم گرفتن است زیرا هیچ کدام نتایج پایداری ندارد. این شیوه ها به جز نتایج آنی، شیوه ای عاقلانه و مطمئن برای کاهش چربی دور شکم نیستند. در عوض توصیه می شود عادات ساده ای را دنبال کنید که به شما در کاهش میزان کالری دریافتی کمک میکند. در زیر به برخی از توصیه های غیررژیمی برای کاهش چربی شکم می پردازیم.

  • کنترل پروتئین: به عنوان گام اول، باید بدانید که چه میزان خوراکی لازم است بخورید. کاهش مصرف غذاهای فراوری شده و ناسالم میتواند باعث کاهش وزن شود.
  • آگاهانه خوردن: غذایتان را خوب بجوید، آن را قورت داده و روی تک تک ذرات آن تمرکز کنید. از مزه گرفته تا بافت غذا. خوردن آگاهانه یعنی نگاه نکردن سریال تلویزیونی یا فرستادن ایمیل یا انجام هر کار دیگری در زمان خوردن غذا. این کار مانع از مصرف کالری اضافی می شود.
  • میان وعده صحیح: میان وعده های سالم برای کاهش وزن ضروری اند. منظور از میان وعده سالم یعنی خوردن مغزها، آجیل، و میوه در بین غذاها برای کاهش گرسنگی. میان وعده های حاوی پروتئین، کلسیم و مواد مغذی لازم نیز به تثبیت قند خون کمک میکنند.
  • عدم مصرف الکل: الکل یک نوشیدنی با کالری بالاست و مانع از کاهش وزن شما می شود. در عوض از آب نارگیل به عنوان یک نوشیدنی آبرسان استفاده کنید که کم کالری است و برای کاهش وزن مفید است.
  • خوردن غذاهای سالم: غذاهای سرشار از فیبر، پروتئین، و چربی های سالم و کربوهیدراتهای پیچیده، بهترین گزینه برای کاهش وزن می باشند. رژیم گیاهی نیز در کاهش وزن معجزه می کند. اگر درگیر کاهش چربی دور شکم هستید، این غذاها را در رژیم غذایی خود قرار دهید و نتیجه را مشاهده کنید.
حتما بخوانید:   بر اساس مطالعات علمی هر چند وقت یکبار موهای خود را بشوییم

منبع: https://www.timesnownews.com

از سراسر وب

  • کارخانه ظروف یکبارمصرف