۷ علامت که به شما می گوید هتل تان آنطور که در تبلیغات آمده خوب نیست

7 علامت که به شما می گوید هتل تان آنطور که در تبلیغات آمده خوب نیست
امتیاز به این post

با آنکه ممکن است برخی بگویند هیچ هتلی مخصوصا اگر ارزان قیمت باشد خوب نیست، به این معنی نیست که نمیتوانید در طول مسافرت خود هتل راحتی پیدا کنید. با کمی جستجو میتوانید مطمئن شوید که هتل خوبی برای خود انتخاب کنید

  • نظرات زیادی برای آن وجود ندارد یا نظرات قدیمی اند

وقتی وارد سایتهای رزرو هتل می شوید میتوانید نمره متوسطی که بازدید کننده ها به هتل داده اند را ببینید. اما فراتر نگاه کنید: چند نفر در مورد هتل نظر داده اند؟ این نظرات مربوط به چه تاریخی هستند؟ بهتر است به نظرات جدید توجه کنید.

  • عکسهای تبلیغ فوتوشاپ شده اند

لازم نیست برای اینکه تشخیص دهید آیا عکسی دستکاری شده یا نه متخصص فتوشاپ باشید. کافی است عکس تبلیغ را با عکسی که مهمانها به اشتراک گذاشته اند مقایسه کنید. اگر هتل چیزی برای پنهان کردن نداشته باشد نباید عکسها تفاوت زیادی با هم داشته باشند.

  • وبسایت هتل مدت طولانی به روز رسانی نشده است

با آنکه برخی افراد به وبسایتهای مخصوص رزرو هتل می روند بسیاری از هتلها سایت خود را دارند بخصوص هتلهایی که لوکس و مجلل هستند. امروزه اینترنت برای کسب و کار اهمیت زیادی دارد. بنابراین اگر وبسایت آنها مدت زیادی است که به روز رسانی نشده است به این معنی است که خود هتل نیز به روز رسانی نشده است.

  • نمیتوانید با کارکنان هتل تماس بگیرید

اگر سوالات زیادی در مورد هتل دارید یا میخواهید رزرواسیون خود را تایید کنید، ممکن است بخواهید مستقیما به آنها زنگ بزنید. اما اگر کسی جواب تلفن یا ایمیل شما را نمی دهد، باید نگران شوید. احتمال آنکه کارکنان هتل در زمانی که در آنجا اقامت دارید کمک زیادی به شما نکنند زیاد است.

  • مالیات در قیمت اتاقها لحاظ نشده است

برای آنکه هتلها در راس نتایج جستجو قرار بگیرند قیمت مالیات را از قیمت اتاق کم می کنند و باعث می شوند فکر کنید قیمتهایشان ارزانتر است. این تکنیک از نظر اخلاقی درست نیست و باعث می شود در زمان رسیدن و تحویل اتاق هزینه زیادی را متحمل شوید. همیشه مطمئن شوید که اطلاعات مربوط به پرداخت را خوانده اید و اگر احساس می کنید که هتل میخواهد شما را فریب دهید بهتر است آنجا اقامت نکنید.

  • از اپلیکیشن های نقشه برای مقایسه مسافت هتل تا مکانهایی که میخواهید از آنها بازدید کنید استفاده کنید

ممکن است در لیست سایت هتل مکانها و جاذبه های نزدیک به هتل نوشته شده باشد اما  یا مبالغه است یا تماما درست نیست. خوشبختانه میتوانید با استفاده از نقشه مسافت تقریبی جاذبه های گردگشگری را با هتل اقامت خود بپرسید. نتایجی که گرفتید را با آنچه در تبلیغ هتل آمده مقایسه کنید

  • ملحفه ها سفید نیستند

دیدن لکه و زردی روی ملحفه های سفید راحتتر است برای همین است که برخی هتلها از ملحفه های سفید برای اثبات تمیزی آنها استفاده می کنند. اگر در تبلیغ ملحفه ها سفید رنگ نیستند میتوانند دلیلی برای نگرانی باشند.

حتما بخوانید:   دانستنی هایی درمورد آداب غذاخوردن در کشورهای مختلف

 

 

از سراسر وب

  • کارخانه ظروف یکبارمصرف