۳۰ موضوع جالب برای صحبت کردن با یک دختر

30 موضوع جالب برای صحبت کردن با یک دختر
4.7/5 - (124 امتیاز)

 آیا برای اولین بار میخواهید با دختری بیرون بروید؟ یا شاید هم به دنبال موضوع برای حرف زدن با دوست دخترتان در چت هستید؟ احتمالا نگرانید و میترسید که در نظر او فردی کسل کننده به نظر برسید. برای کنار زدن این نگرانی، باید لیستی از موضوعاتی که برای دختران جالب است داشته باشید. اگر همچنان نمیدانید برای تشویق او به مشارکت کردن در گفتگو چه موضوعاتی را انتخاب کنید از لیست زیر استفاده کنید :

 • خانواده: اکثر دخترها اگر درباره خانواده تان با آنها صحبت کنید یخشان آب می شود. اگر دوست شما جزو همین دسته است، از او  درباره خانواده ای که در آن بزرگ شده سوال کنید  سپس رفتار نرمی با شما خواهد داشت.
 • حیوانات خانگی: از او بپرسید آیا حیوانات را دوست دارد. اگر دوست دارد درباره رابطه اش با حیوانات خانگی پرسیده و بپرسید چگونه دوست دارد با آنها روبه رو شود. میتوانید درباره حیوانات خانگی خود صحبت کنید
 • سرگرمی ها: شما میتوانید بدون هیچ ترسی در مورد سرگرمی های مورد علاقه خود صحبت کنید. از دختر بپرسید چه کاری را دوست دارد تا در اوقات فراغتش انجام دهد. کسی چه میداند؟ ممکن است شما نیز سرگرمی های اوقات فراغت مشابهی داشته باشید و در آینده با هم انجام دهید
 • دوستان: میتوانید درباره تفریحات مورد علاقه اش با دوستانش بپرسید. شما بر اساس نوع دوستان او میتوانید اطلاعات بیشتری از او بدست آورید
 • مدرسه / کار: آیا او درس می خواند یا کار میکند؟ از او بپرسید چه چیزی را در مورد تحصیل یا کارش دوست دارد ؟ میتوانید در مورد علایق خود در زمینه مدرسه و کار نیز صحبت کنید.
 • شهر محل تولد: اگر از یک شهر نیستید منطقی است که در مورد شهر تولد او سوال کنید. و وقتی صحبت می کند اجازه دهید تا احساس کند که برای دیدن آن مکان هیجان زده هستید.
 • خاطرات کودکی: یکی دیگر از موضوعات جالب خاطرات فراموش نشدنی کودکی است. میتوانید در مورد تجارب خنده دار، خجالت آور یا ترسناک خود صحبت کنید.
 • علایق: میتوانید همچنین علایق خود را به اشتراک بگذارید. در مورد فعالیتهای مورد علاقه یا موضوعات مورد علاقه هم صحبت کنید. این روشی عالی برای شناخت بهتر یکدیگر است.

اگر به دنبال موضوع برای حرف زدن در چت با دوست دختر، رل یا پارتنر خود هستید باید در مورد فردی که میخواهید با او چت کنید کمی بیشتر بدانید، پس کمی زمان بگذارید و از علایق فرد بیشتر بدانید، در مورد کارش از او بپرسید و یا اینکه چه تفریحات کم هزینه و آسانی را دوست دارد، بعد در مورد این موضوعات تحقیق کنید و با وی به گفتگو و چت بپردازید

 

 • استعدادها: به جز علایق، پیدا کردن استعدادهای دختری که با او دوست هستید به شناخت بهتر وی کمک میکند. ایا در آواز خواندن، رقصیدن، نقاشی کردن یا شعر سرودن مهارت دارد؟ حتما از کارهایی که میتواند انجام دهد تعریف کنید. زیرا باعث می شود احساس خوبی نسبت به خودش داشته باشد.
 • شغل رویایی: اگر هنوز مستقل نشده است میتوانید درباره شغل رویایی اش از او سوال کنید. ممکن است دوست تان از اینکه آرزوهایش را با شما به اشتراک بگذارد خوشحال شود. پس بهتر است در مورد برنامه های شغلی و اینکه چرا برخی شغلها را به دیگری ترجیح می دهید صحبت کنید.
 • پسر ایده آل: حتما شما علاقه مند به دانستن این موضوع هستید. پس جسارت به خرج دهید و از او خصوصیات مرد مورد علاقه اش را بپرسید. ممکن است شما همانی باشید که او دنبال اوست.
 • خانواده آینده: ایرادی ندارد که در مورد خانواده رویایی او سوال کنید. او چند بچه میخواهد؟ دوست دارد کجا زندگی کند؟ آیا میخواهد مادری خانه دار باشد؟ یا میخواهد هم در بیرون از خانه کار کند و هم در داخل؟
 • اهداف کوتاه مدت : صحبت کردن در مورد اهداف نیز خوب است اما میتوانید با اهداف کوتاه مدت از جمله برنامه های او برای چند ماه آینده صحبت کنید. ممکن است درباره اهداف سالانه او نیز سوال کنید.
 • اهداف بلند مدت : برای اینکه در نظر او پخته تر دیده شوید درباره اهداف بلند مدتش از او سوال کنید. به جز شغل رویایی اش، میخواهد در زندگی به چه چیز دیگری برسد؟ آیا میخواهد به خارج از کشور مهاجرت کند یا برای خودش در شهر شما ملکی بخرد؟ آیا او میخواهد کسب و کاری راه بیاندازد یا در شرکت فعلی شما به مقام مدیر عاملی برسد؟
 • سرمایه گذاری ها : اگر فکر میکنید او دختری اهل عمل است، حتما از اینکه در مورد سرمایه گذاری با او صحبت کنید لذت میبرد. آیا او دوست دارد روی کسب و کارهای جدید سرمایه گذاری کند یا میخواهد با سرمایه گذاری روی شرکتهای تثبیت شده سرمایه خود را حفظ کند؟ وقتی درباره این موضوعات صحبت می کنید، مانند فرد موقعیت طلبی که به دنبال زنان ثروتمند است رفتار نکنید.
 • رویدادهای فعلی: در صورتی که موضوعاتی تصادفی تر می خواهید میتوانید در مورد رویدادهای فعلی صحبت کنید. اگر او علاقه مند به صحبت درباره اقتصاد، دولت یا جنگهای خارجی است، میتوانید موضوعات مختلفی را انتخاب کنید.
 • سیاست: اگر در مورد سیاست صحبت میکنید در لفافه صحبت کنید مگر آنکه هر دو شما زاویه دید یکسانی داشته باشید. با همدیگر مناظره نکنید وگرنه ممکن است این شانس را از دست بدهید
حتما بخوانید:   انواع پنجگانه زوجها : چگونه بدانید که جزو دسته زوجهای خوشحال هستید

این مطلب را از دست ندهید: چگونه یک دختر را عاشق کنیم؟

 • فیلمها: آیا او فیلم دوست دارد؟ اگر بله درباره فیلمهای مورد علاقه اش بپرسید. اگر علاقه یکسانی داشته باشید خوب است زیرا میتوانید به یکدیگر فیلمهایی که دوست دارید را پیشنهاد بدهید.
 • سریالهای تلویزیونی : همچنین میتوانید در مورد جدیدترین سریالهای تلویزیونی صحبت کنید. اگر او به دلیل آنکه همان سریال را تماشا می کند هیجان زده می شود یا میخواهد آن را تماشا کند، با پیشنهاد دادن اینکه گاهی اوقات با همدیگر سریال ببینید او را هیجان زده کنید.
 • موسیقی: آهنگهای مورد علاقه او کدامند؟ او به چه نوع موسیقی ای گوش می دهد؟ آیا موسیقی پاپ دوست دارد یا آهنگهای کلاسیک؟ هر کسی موسیقی دوست دارد، بنابراین این موضوع یکی از ساده ترین شیوه ها برای جذب او در گفتگو است
 • غذا: چه کسی در برابر غذاهای خوشمزه تاب می آورد؟ اکثر دخترا، با وجود رژیم های مختلفی که دارند، عاشق غذا خوردن هستند. بنابراین اگر میخواهید دل او را ببرید، میتوانید در مورد دسرها، میان وعده ها یا غذاهای اصلی مورد علاقه او سوال کنید. به او بگویید که دوست دارید در قرار بعدی با او غذا بخورید
 • سلبریتی ها : آیا او به برنامه های سرگرمی علاقه مند است؟ هنرپیشه هالیوودی مورد علاقه او کیست؟ نظرش در مورد پرونده طلاق جانی دپ و امبر هرد چیست؟ چه نظری در مورد محرومیت ویل اسمیت از مسابقات اسکار به مدت ده سال دارد؟
 • مد و فشن: آیا میتوانید بفهمید که او مد را دوست دارد؟ و اگر بله و ایده هایی در مورد استایلهای فعلی دارید میتوانید سر صحبت را با او باز کنید. میتوانید سوال کنید که آیا طراح کیف، کفش یا لباس است؟
 • مسافرت: همچنین میتوانید از او درباره علاقه اش به سفر کردن سوال کنید. او به چند کشور سفر کرده است؟ آیا او دوست دارد به ساحل برود یا کوهنوردی کند؟

 

 • کتاب: آیا او علاقه مند به کتاب است؟ کتابها و نویسندگان مورد علاقه او را بپرسید. میتوانید از او در مورد کتابهای خوبی که میتواند پیشنهاد بدهد سوال کنید.
 • ورزش: البته که شما از صحبت کردن در مورد ورزش احساس راحتی بیشتری دارید. شاید او هم موضوعات ورزشی را دوست داشته باشد. سعی کنید این موضوع را باز کنید و ببینید آیا به نظر او این موضوعات جالب است؟ اگر جالب است در مورد بازی هایی که دوست دارد و تیم هایی که طرفدار آنهاست صحبت کنید.
 • ایمان: اگر در مورد موضوعات شخصی با او راحت حرف می زنید سعی کنید موضوع را پیرامون ایمان ببرید. برای مثال آیا او به خدا ایمان دارد؟
 • تجارب دردناک: اگر در مورد گذشته دردناکش اشاره می کند، به او اطمینان دهید که میتوانید در مورد آنها با او صحبت کند. وقتی او خاطرات دردناکش را مرور می کند به او گوش کنید و بگویید که چقدر قوی بوده است.
 • بزرگترین درسی که در زندگی آموخته است: ممکن است کلیشه ای به نظر برسد اما اکثر دخترها دوست دارند به این سوال « بزرگترین درس زندگی شما چیست؟ » پاسخ دهند. او عاشق این است که درک و دانش خود را با شما به اشتراک بگذارد.
 • الهامات: میتوانید در مورد انگیزه اش برای تلاش سخت سوال کنید. این موضوع میتواند گفتگوهای عمیقتری را موجب شود که به شما در شناخت بهتر او کمک میکند.
حتما بخوانید:   4 میم انتخاب شریک زندگی

هر موضوعی را که انتخاب میکنید به او اطمینان دهید که به او گوش می کنید. اگر او به اندازه شما مشتاق رفتن به این قرار است، هر موضوعی برایش جالب خواهد بود. آنچه بیشترین اهمیت را دارد آن است که چقدر با یکدیگر صادق هستید.

نکته کلیدی: بهترین چیزهایی که باید با دوست دختر خود صحبت کنید

 

داشتن بحث های عاشقانه یا عمیق با زنان نیازی به علم موشکی ندارد. راز یک مکالمه هیجان انگیز پرسیدن سوالاتی است که باعث می شود دیگران در مورد خودش صحبت کنند. همانطور که در مورد دیدگاه او نسبت به زندگی اطلاعات بیشتری کسب می کنید، به ارزش ها و نظرات او ابراز علاقه کنید. به یاد داشته باشید که:

 

با چیزهای سرگرم کننده شروع کنید

هنگامی که برای اولین بار با یک زن آشنا می شوید، گفتگوهای آرام در مورد چیزهای مورد علاقه، علایق، سرگرمی ها و ایده های او خاص ترین موضوعاتی است که باید به آنها نزدیک شد. شما نمی خواهید یک شب قرار ملاقات را با یک سوال دلهره آور (یا هولناک) شروع کنید که ممکن است به عنوان “خیلی زیاد، خیلی سریع” مطرح شود.

باز و آسیب پذیر باشید

هر چه بیشتر بخواهید در مورد خودتان به اشتراک بگذارید، او برای انجام همین کار احساس امنیت بیشتری می کند. بهترین مکالمات متقابل گویا هستند و شامل سوالاتی از هر دو طرف هستند. در حالی که در ابتدا می خواهید تمرکز خود را روی او نگه دارید، از بیان نظرات خود نیز نترسید.

به نحوه پاسخ او به سؤالات شخصی توجه کنید

با شناخت بیشتر یکدیگر، ممکن است بخواهید سؤالات شخصی عمیق تری در مورد معنویت، سیاست، دوران کودکی، خانواده و مواردی از این دست بررسی کنید. اما توجه به اینکه آیا انرژی دوست دخترتان با مطرح کردن این موضوعات تغییر می کند، ضروری است. به زبان بدن و طول پاسخ‌های او توجه کنید (پاسخ‌های کوتاه یا ناگهانی اغلب نشان می‌دهند که زمان تغییر موضوع فرا رسیده است).

چیزی را اجبار نکنید

اگر یک مکالمه به طور طبیعی بین شما جریان نداشته باشد، هزاران موضوع دیگر وجود دارد که باید در مورد آن صحبت کنید. برنامه شروع مکالمه ما را در جیب خود نگه دارید یا یک لیست ذهنی از سوالات آبدار که می خواهید از او بپرسید تهیه کنید.

 

۳۶ سوال برای شناخت مخاطب خاص

گفتگوهای عمیق به زنده نگه داشتن عشق کمک می کند. در اینجا ۳۶ سؤال عمیق وجود دارد که باید از محاطب خاص خود بپرسید تا بتوانید آنها را واقعاً بشناسید.

حتما بخوانید:   چگونه از صداقت خواستگار یا نامزدتان مطلع شوید؟

۱۲ سوال ساده

 1. با توجه به انتخاب هر کسی در جهان، چه کسی را به عنوان مهمان شام می خواهید؟
 2. دوست داری مشهور باشی؟ از چه طریقی؟
 3. قبل از برقراری تماس تلفنی، آیا تا به حال آنچه را که می خواهید بگویید، تمرین می کنید؟ چرا؟
 4. چه روزی برای شما یک روز عالی خواهد بود؟
 5. آخرین بار کی برای خودت آواز خواندی؟ به شخص دیگری؟
 6. اگر بتوانید تا ۹۰ سالگی زندگی کنید و ذهن یا بدن یک فرد ۳۰ ساله را در ۶۰ سال آخر زندگی خود حفظ کنید، کدام را انتخاب می کنید؟
 7. آیا در مورد اینکه چگونه می میرید، تصور پنهانی دارید؟
 8. سه چیز را نام ببرید که به نظر می رسد شما و شریک زندگی تان مشترک هستند.
 9. برای چه چیزی در زندگی تان بیشتر از همه احساس قدردانی می کنید؟
 10. اگر بتوانید چیزی را در مورد نحوه تربیت خود تغییر دهید، چه چیزی را تغییر می دهید؟
 11. چهار دقیقه وقت بگذارید و داستان زندگی خود را تا حد امکان با جزئیات بیشتر بگویید.
 12. اگر بتوانید فردا با به دست آوردن یک کیفیت یا توانایی از خواب بیدار شوید، آن چه بود؟

۱۲ سوال عمیق

 1. اگر یک توپ کریستالی بتواند حقیقت خود، زندگی، آینده یا هر چیز دیگری را به شما بگوید، چه چیزی را می خواهید بدانید؟
 2. آیا کاری هست که مدتهاست آرزوی انجام آن را داشته اید؟ چرا انجام ندادی؟
 3. بزرگترین دستاورد زندگی شما چیست؟
 4. برای چه چیزی در یک دوستی بیشتر ارزش قائل هستید؟
 5. با ارزش ترین خاطره شما چیست؟
 6. وحشتناک ترین خاطره شما چیست؟
 7. اگر می دانستید که در یک سال به طور ناگهانی خواهید مرد، آیا چیزی را در نحوه زندگی خود تغییر می دادید؟ چرا؟
 8. دوستی برای شما چه معنایی دارد؟
 9. عشق و محبت چه نقشی در زندگی شما دارد؟
 10. به اشتراک گذاری متناوب چیزی که شما آن را ویژگی مثبت شریک زندگی خود می دانید. در مجموع پنج مورد را به اشتراک بگذارید
 11. خانواده شما چقدر صمیمی و صمیمی هستند؟ آیا احساس می کنید دوران کودکی شما شادتر از بقیه افراد بوده است؟
 12. نسبت به رابطه با مادرت چه احساسی داری؟

۱۲ سوال عمیق تر

 1. هر کدام سه عبارت «ما» درست بیان کنید. به عنوان مثال، “ما هر دو در این اتاق هستیم و احساس می کنیم …”
 2. این جمله را کامل کنید: “کاش کسی را داشتم که می توانستم با او به اشتراک بگذارم…”
 3. اگر می خواهید با شریک زندگی خود دوست صمیمی شوید، لطفاً آنچه را که برای او مهم است به اشتراک بگذارید.
 4. به همسرتان بگویید چه چیزی در مورد آنها دوست دارید: این بار صادق باشید و چیزهایی بگویید که ممکن است به کسی که به تازگی ملاقات کرده اید نگویید.
 5. یک لحظه شرم آور در زندگی خود را با شریک زندگی خود به اشتراک بگذارید.
 6. آخرین بار کی جلوی کسی گریه کردی؟ توسط خودت؟
 7. به همسرتان چیزی بگویید که قبلاً در مورد او دوست دارید.
 8. چه چیزی آنقدر جدی است که نتوان در مورد آن شوخی کرد؟
 9. اگر بخواهید امروز عصر بمیرید بدون اینکه فرصتی برای برقراری ارتباط با کسی داشته باشید، برای چه چیزی بیشتر از اینکه به کسی نگفتید پشیمان می شوید؟ چرا هنوز بهشون نگفتی؟
 10. خانه شما، حاوی هر چیزی که دارید، آتش می گیرد. پس از نجات عزیزان و حیوانات خانگی خود، زمان دارید تا با خیال راحت آخرین ضربه را برای ذخیره هر مورد انجام دهید. چی میتونه باشه؟ چرا؟
 11. از بین تمام افراد خانواده تان، مرگ چه کسی برای شما آزاردهنده تر است؟ چرا؟
 12. یک مشکل شخصی را به اشتراک بگذارید و از شریک زندگی خود در مورد نحوه رسیدگی به آن راهنمایی بخواهید. همچنین، از شریک زندگی خود بخواهید تا احساس شما را نسبت به مشکلی که انتخاب کرده اید به شما بازتاب دهد.

از سراسر وب

 • کارخانه ظروف یکبارمصرف