کمباکس چیست ؟

3/5 - (2 امتیاز)

شرکت سهند تولید کننده انواع جعبه تقسیم ، بست فلزی سهند و کمباکس سهند میباشد. مجموعه تسلاکابل دارای نمایندگی رسمی شرکت سهند می باشد. شما میتوانید به راحتی و بدون واسط اقدام به خرید جعبه تقسیم سهند ، خرید بست فلزی سهند و خرید cambox سهند و کمباکس سهند کنید. جهت اطلاع از قیمت کمباکس سهند ، قیمت بست فلزی سهند و قیمت جعبه تقسیم سهند میتوانید از طریق تلفن های تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

به راحتی میتوانید از طریق تلفن های تماس موجود در سایت تسلا کابل به صورت رایگان از مشاوره متخصصین ما بهره ببرید.

کمباکس سهند جعبه ای پلاستیکی است که محلی مناسب برای قرار دادن اتصالات دوربین مداربسته و آداپتور می باشد . کمباکس سهند در دو سایز مختلف طراحی و تولید شده است.ابعاد باکس کمباکس سهند ۱۵ * ۱۵ سانتی متر با عمق ۵ / ۶ سانتیمتر است که میتواند هر نوع آداپتور در آن قرار گیرد و ابعاد ۱۳ × ۱۳ با عمق ۵ / ۵ سانتی متر که مناسب برای منبع تغذیه مشترک می باشد.

جدا از بحث زیبایی کمباکس سهند در پروژه های دوربین مداربسته، مزیت عایق کردن دوربین از محل نصب است ، که متناسب با آن حذف نویزهای محیطی و افزایش عمر دوربین است که از آسیب ر سیدن به دوربین بر اثر رعد و برق نیز جلوگیری میکند چرا که اتصال دوربین مدار بسته به پایه، و پایه به بدنه فلزی نصب شده دکل ها یا سطوح گسترده فلزی، در صورت ایجاد کوچکترین جریان الکتریسیته و یا برخود رعدوبرق با بدنه، باعث انتقال آن به مدار اصلی و در نهایت سوختن مدار میشود که هزینه ای گزاف بر جای میگذارد. سیم ها میتوانند از مسیر های پیش بینی شده پشت باکس و یا از کنار کمباکس سهند ، وارد باکس شوند و به سیم ها و اتصالات دوربین متصل شوند .

برای خرید کمباکس سایز ۱۵ میتوانید به فروشگاه تسلاکابل مراجعه کنید.

سیم دوربین و اتصالات از محلی که در مرکز و روی درب قرار گرفته است داخل باکس قرار می گیرد تا هیچ گونه سیمی در معرض دید و خطر قطع شدن عامدانه و آسیب بر اثر عوامل طبیعی قرار نگیرد . با نصب دوربین روی باکس مخصوص دوربین از محل نصب عایق شده و پایه فلزی دوربین به قسمت های فلزی محل نصب در تماس مستقیم نبوده لذا باعث می شود که تصویری بدون نویز باشد و علاوه بر آن از آسیب رسیدن به دوربین بر اثر رعد و برق جلوگیری کند .این محصول در پروژه های دوربین مداربسته با دوربین های هایک ویژن،داهوا،تیاندی و ترو ویژن در صورت نیاز به خرید کمباکس دوربین مداربسته بصورت کارتنی حتما با کارشناسان فروش تسلاکابل در ارتباط باشید.

حتما بخوانید:   بهترین ظروف یکبار مصرف لوکس

کمباکس سهند جعبه ای است که به عنوان پایه و نگه دارنده دوربین مدار بسته استفاده میشود. این محصول برای اولین بار توسط گروه همسان سهند تولید شده و دارای گواهی ثبت طرح از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است.

استفاده از کمباکس سهند دو مزیت مهم دارد:

  • عایق کردن دوربین مدار بسته از محل نصب
  • حذف نویط های محیطی

که در هر دو صورت باعث افزایش عمر دوربین مداربسته میشود.

برای کاهش خطر آسیب دیدن دوربین مداربسته در برابر رعدوبرق و دیگر عوامل محیطی و انسانی میبایست از کمباکس استفاده نمود. چرا که اتصال دوربین مدار بسته به پایه و پایه به بدنه فلزی نصب شده دکل ها یا سطوح گسترده فلزی در صورت ایجاد کوچکترین جریان الکتریسیته و یا برخود رعدوبرق با بدنه باعث انتقال آن به مدار اصلی و در نهایت سوختن مدار میشود که هزینه ای گزاف بر جای میگذارد.

  • حجم اینچ گسترده
  • مناسب برای تمامی دوربین های مداربسته
  • قابلیت نصب Pg۷
  • با کیفیت بالا و طراحی مدرن
  • جلوگیری از نویز در دوربین مداربسته
  • تاخیر در برابر آتش سوزی
  • ضد آفتاب و آب و مقاوم در برابر ضربه

از سراسر وب

  • کارخانه ظروف یکبارمصرف