۳۵ موضوع صحبت با پسر

موضوع صحبت با پسر
موضوع صحبت با پسر
4.2/5 - (37 امتیاز)
آنچه در این مطلب خواهید آموخت

همه ما گاهی اوقات با جنس مخالف صحبت می کنیم. مردانی هستند که صحبت کردن با یک دختر برایشان سخت است و زنانی هستند که نمی دانند در مورد چه چیزهایی با یک پسر صحبت کنند!

افراد زیادی نمی دانند چگونه یک مکالمه عالی را شروع کنند تا یک پسر به شما علاقه مند شود. راستش را بخواهید، شما می توانید تمام تلاش خود را برای جلب توجه یک پسر به خود به کار گیرید، اما اگر در مورد چیزهای معتبر و در عین حال جالب صحبت نکنید، به احتمال زیاد او ممکن است از دست شما خارج شود. در حالی که این موضوع چندان مهم نیست، ادامه مکالمه هنری است که هر زنی باید به آن تسلط داشته باشد.

حتی اگر در اطراف پسری که دوست دارید احساس گیجی یا عصبی می کنید، سعی کنید کمی شجاعت به خرج دهید و گفتگو را شروع کنید. با انتخاب صحیح کلمات و راهنمایی، هر دختری می تواند گفتگوی عالی با یک پسر داشته باشد. هنگامی که شروع به صحبت کردید، باید جریان گفتگو را نیز حفظ کنید. حالا، چگونه او را درگیر نگه می دارید؟ خوب، چند راه جالب وجود دارد که باید در مورد آن بدانید!

در اینجا چند موضوع هیجان انگیز برای صحبت با یک پسر وجود دارد!

 

۱٫ با تعریف و تمجید از او شروع کنید

هیچ مردی نمی تواند نادیده بگیرد که زن از او تعریف می کند. بنابراین، اینجا جایی است که باید شروع کنید. قبل از اینکه از او تعریف کنید به ویژگی شخصیتی او توجه کنید که می خواهید از او تعریف کنید.

به عنوان مثال، اگر چشمان اوست، پس تماس چشمی خود را حفظ کنید و به او بگویید که چقدر رویایی به نظر می رسند. با این حال، تنها در مورد چشمان او صحبت نکنید. سعی کنید به غیر از تعریف و تمجید، گفتگو را به موضوعات دیگر سوق دهید.

 

۲٫ در مورد علایق/سرگرمی های او صحبت کنید

پسرها دوست دارند درباره کارهایی که دوست دارند انجام دهند یا استعدادها و علایق طبیعی خود صحبت کنند. با خیال راحت او را به مکالمه ای دعوت کنید که شامل سرگرمی ها و علایق او می شود و سپس به او بگویید که چرا دوست دارید به همان فعالیت نیز بپردازید.

آن را با برخی از خاطرات عاطفی (که به سابق شما مربوط نمی شود) متصل کنید و به او بگویید که همیشه می خواستید سرگرمی یا اشتیاق ذکر شده را امتحان کنید. او از شما کتک می خورد!

۳٫ در مورد علایق خود صحبت کنید

یک زن باکلاس از اعتماد به نفس، استایل و اشتیاق ساخته شده است! بله، پسرها عاشق این هستند که یک زن در مورد علایق خود و تمام کارهایی که می خواهد در زندگی انجام دهد صحبت می کند. بهترین بخش این است که وقتی در مورد علایق خود صحبت می کنید، طبیعتاً برای طرف مقابل جذاب می شوید.

هیچ چیز سطحی در مورد مکالمه وجود ندارد و لازم نیست سعی کنید مکالمه را ادامه دهید. چه کسی می داند که او ممکن است علایق مشترکی با شما داشته باشد!

به علاوه، هیچ چیز جذاب‌تر از زنی نیست که می‌داند بیشتر از یک مرد از زندگی می‌خواهد! وقتی اسرار دوست پسر خود را در مورد ترجیحات، انتخاب ها و علایق شخصی خود فاش می کنید – او مطمئناً فکر می کند که شما جالب تر هستید!

 

۴٫ بازی سوال قدیمی و معروف را انجام دهید

همه ما حداقل یک بار در زندگی خود این یکی را با موفقیت انجام داده ایم، بیایید در مورد آن توافق کنیم! یک لیست از حداقل ۲۰ سوال تهیه کنید و همین را از او بپرسید! تعجب خواهید کرد که او چقدر علاقه مند به پاسخ دادن به همه آنها می شود! خب، بیایید قبول کنیم که مردها دوست دارند در هر زمانی از روز در مورد خودشان صحبت کنند!

سوالات خود می توانند از لباس های معمولی تا راز متفاوت باشند. چه از او در مورد عشق و بوسه‌های دوران کودکی‌اش بپرسید، چه از زندگی‌اش در آینده چه می‌خواهد – این بازی نه تنها به شما کمک می‌کند تا با او به شیوه‌ای جالب صحبت کنید، بلکه چیز جدیدی در مورد او یاد خواهید گرفت! و چه کسی می داند – شاید متوجه شوید که شما بچه ها بیشتر از آنچه در ابتدا می فهمیدید مشترک هستید!

توجه داشته باشید
بیایید این بازی را با پرتاب کردن سوالات سریع آتش بر روی او کمی جالب کنیم. لیستی از سوالاتی که ممکن است کمی بحث برانگیز به نظر برسند (اگر منظور ما را بدانید) اما نه زیاد تهیه کنید و به او ۱۰ ثانیه فرصت دهید تا به همه آنها پاسخ دهد. همچنین می توانید از او بخواهید مجموعه ای از سوالات را نیز برای شما آماده کند. به هر حال، گفتگو باید از هر دو طرف جریان داشته باشد.

۵٫ کلمه S را وارد کنید

برای اینکه بفهمید همیشه در مورد چه چیزی باید با یک پسر صحبت کنید، نیازی به طوفان فکری ندارید. برای شروع، مردان می توانند و همیشه به موضوعات مکالمه مرتبط با رابطه جنسی علاقه مند باشند. با این حال، شما باید راهی برای آن داشته باشید. فقط یک میلیون سوال یا موضوع مربوط به رابطه جنسی را روی او شلیک نکنید، زیرا ممکن است او را کاملاً از گفتگو دور کند.

جذابیت خود را به کار بگیرید و به آرامی به سمت موضوع حرکت کنید. مطمئناً او را در هیبت خود رها خواهید کرد! البته لازم به ذکر است که این موضوعات گاهی اوقات برای برخی افراد کمی حساس است. هر کس سرعت خاص خود را دارد که دوست دارد با آن به چنین موضوعاتی نزدیک شود و آشکارا در مورد آنها صحبت کند.

بنابراین مراقب باشید و مطمئن شوید که دوست پسر شما آماده صحبت در مورد چنین چیزهایی است و شما او را با این خط گفتگو ناراحت نمی کنید. اگر به نشانه های اجتماعی و تغییرات در زبان بدن توجه نکنید، ممکن است قبل از اینکه متوجه شوید همه چیز را ناخوشایند کنید!

حتما بخوانید:   22 توصیه برای شروع مکالمه با یک پسر

 

۶٫ فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه او

می توانید گفتگو را با سوالی در رابطه با کارهایی که دوست دارد در اوقات فراغتش انجام دهد شروع کنید. این احتمال وجود دارد که او به شما بگوید که دوست دارد به نتفلیکس یا تماشای فیلم، برنامه های تلویزیونی و مستند و بازی های ویدیویی علاقه دارد. ببینید آیا او عاشق، علمی تخیلی، ترسناک یا هیجان انگیز است.

اگر قصد دارید در آینده با او قرار ملاقات بگذارید، این به شما کمک می کند فیلمی را برای قرار آینده انتخاب کنید و او را تحت تاثیر قرار دهید! بنابراین، هنگامی که در مورد او صحبت می کند، به او توجه کنید، سعی کنید پوست او را به آرامی لمس کنید و سپس به او پیشنهاد دهید که یک ماراتن از نمایش ها یا فیلم های مورد علاقه اش را برگزار کند. به این ترتیب فرصت گذراندن وقت با او را نیز خواهید داشت و او شما را بهتر می شناسد.

 

۷٫ تصور او از یک قرار عالی چیست؟

یکی از رایج ترین چیزهایی که با یک پسر صحبت می شود، درخواست قرار ملاقات کامل او است. اگر پسری شیرین است، دوست دارد به شما بگوید. خوب، اگر او بازیکن باشد، ممکن است راحت باشد. با این حال، اگر او واقعاً دوست دارد، پس دسته بندی مهم نیست. او دوست دارد به شما پاسخ دهد و شاید حتی علامتی را که شما بسیار ظریف سعی می کنید به او نشان دهید را انتخاب کند.

 

۸٫ در مورد برنامه های بلند مدت او در زندگی صحبت کنید

هرکسی رویایی دارد. هر کس برنامه ای دارد و باید از او در مورد برنامه اش بپرسید. او ممکن است در ابتدا خجالتی شود، اما در نهایت تسلیم خواهد شد، این یک وعده است. در واقع، اگر او بپذیرد که رویاهای غیرممکن خود را با شما در میان بگذارد، ممکن است برای او چیزی بیش از یک قرار ملاقات کنید. بر این باورند که!

همانطور که او در مورد رویاها و آرزوهای خود صحبت می کند، می توانید توصیه های خود را مطرح کنید و به او کمک کنید تا راهی برای رسیدن به رویاهایش پیدا کند. به این ترتیب، او احساس می‌کند که شما از رویاهای او حمایت می‌کنید و در نتیجه ممکن است کمی سخت‌تر برای شما بیفتد. با این حال، لازم نیست این کار را فقط برای تحت تاثیر قرار دادن او انجام دهید. اگر شما یک فرد واقعی هستید، به هر حال به شما اهمیت می دهد.

 

۹٫ در مورد علاقه های او بپرسید، چه افراد مشهور و چه در زندگی واقعی

یک مرد عاشق صحبت کردن در مورد زندگی عاشقانه اش است، تنها در صورتی که بداند شما او را به خاطر انتخاب هایش قضاوت نمی کنید. بنابراین، اگر واقعاً به او علاقه مند هستید و می خواهید همه چیز را در مورد او و زندگی اش بدانید، خوب، سعی کنید در مورد روابط گذشته او اطلاعاتی کسب کنید، اما فقط در صورتی که او راحت در مورد آن صحبت کند.

توجه داشته باشید
باور کنید یا نه، اما حتی پسر بد هم از نظر عشق و روابط در زندگی دچار آسیب هایی شده است که آنها را تبدیل به چنین بازیکنی در زندگی می کند. این یک حقیقت است! بنابراین، بهتر است آنها را در موضوع مورد نظر تحریک نکنید و کارها را به آرامی پیش ببرید. اگر او از صحبت کردن در مورد دوست قبلی یا دوستش ناراحت است، گفتگو را به موضوع دیگری منتقل کنید، مانند صحبت در مورد موسیقی – همه دوست دارند در مورد موسیقی صحبت کنند!

 

۱۰٫ در مورد چیزهای مشترک خود صحبت کنید

هیچ چیز مانند چیزها، سرگرمی ها و علایق مشترک دو نفر را به هم متصل نمی کند. با بازیگری که هر دو دوست دارید با او پیوند برقرار کنید و سپس چیزهایی را که علایق مشترک دارند به فهرست اضافه کنید. هیچ چیز به اندازه این مکالمه جذابیت ندارد. به کائنات اعتماد کنید و بدانید که این به جایی خارق‌العاده منتهی می‌شود!

 

۱۱٫ غذا! هر وقت خواستید در مورد غذا صحبت کنید

از غذای مورد علاقه خود شروع کنید و سپس مکالمه را به سمت او شکل دهید. این احتمال وجود دارد که شما حتی مجبور نباشید به آن جهت بدهید. مرد شما به طور خودکار وارد آن خواهد شد. مردها عاشق غذا هستند. زنان نیز همینطور!

اما مردان عاشق غذا هستند – لحن را حس کنید! آنها می توانند در مورد غذاهای مورد علاقه خود و نحوه آشپزی آنها صحبت کنند. می توانید به طور نامحسوس به او بگویید که غذاهای خوشمزه درست می کنید و او را نیز دعوت کنید. ببین چطور پیش میره!

 

۱۲٫ از او در مورد مکان های مورد علاقه اش برای سفر بپرسید

اگر می خواهید کسی را به طور واقعی بشناسید، پس باید در اسرع وقت با او سفر کنید! برای اینکه وسایلتان در حرکت باشند، از او در مورد مکان مورد علاقه اش در جهان برای بازدید بپرسید.

او فوراً با شما ارتباط برقرار می کرد. در واقع، او ممکن است به شما پیشنهاد دهد که با او یک سفر برنامه ریزی کنید و چه چیزی بهتر از این؟ وقت خود را با اشاره به پیشنهاد او تلف نکنید و در آنجا آماده شده اید!

 

۱۳٫ از او در مورد چیز مورد علاقه اش در مورد یک زن بپرسید

مردان مجذوب صفات و ویژگی های مختلف زنان می شوند، درست است. در حالی که بسیاری از زنان از پرسیدن این سوال طفره می روند، زنی که به خودش مطمئن و مطمئن است خودش را از پرسیدن همین سوال باز نمی دارد.

بنابراین، مستقیماً به چشمان او نگاه کنید و از او در مورد چیزی که در مورد یک زن دوست دارد بپرسید. به طور کلی این چشم ها و لبخند یک زن است که یک پسر را جذب می کند، اما این قلب و طبیعت او است که جام را می گیرد.

۱۴٫ از برنامه های خود به او بگویید

هیچ چیز باحال تر از زنی نیست که بداند در زندگی چه می خواهد! از رویاهای خود در کودکی و جایی که در حال حاضر هستید شروع کنید، سپس با جایی که اکنون آرزو دارید باشید!

این

بهترین راه برای علاقه مند کردن یک مرد به شما است. وقتی در مورد برنامه های آینده به او می گویید، سعی کنید او را در برنامه قرار دهید تا به او احساس اهمیت بدهید. اگر علاقه مند باشد پاسخ می دهد.

 

۱۵٫ در مورد یک کتاب صحبت کنید

اگر مرد شما علاقه مند به مطالعه باشد، امتیازات پاداش. هیچ چیز بهتر از مردی نیست که بخواند! از او در مورد کتاب مورد علاقه اش بپرسید و سپس کتاب خود را به او بگویید. ژانرها، کتاب‌ها و موضوعات مرتبط بیشتری را کاوش کنید. اگر هر دو به آن علاقه دارید، به احتمال زیاد تاریخ دیگری روی کارت ها وجود خواهد داشت.

۱۶٫ پیشنهاد یک فعالیت جدید برای امتحان کردن با هم

این بهترین راه برای شناخت بهتر اوست! می توانید در مورد یک یا دو فعالیت با هم صحبت کنید. اگر او یک روح ماجراجو است، پس می توانید به بانجی جامپینگ، کمپینگ، غواصی، زیپ لاین و غیره بروید.

اگر دوست دارید سفر کنید، برای یک قرار ملاقات آخر هفته با او به مقصدی زیبا بروید و با هم فعالیت های جدید را کشف کنید. هر دوی شما می توانید با هم به کلاس های رقص، آشپزی یا آواز بپیوندید و رابطه خود را توسعه دهید.

۱۷٫ نوع موسیقی که هر دو گوش می دهید

این گفتگو باید در مورد هر دوی شما باشد. در مورد تمام ژانرهای موسیقی به همراه موارد دلخواه خود بحث کنید! بله، موسیقی چیزی است که مردم را برای زندگی به هم پیوند می دهد! درست است! از او در مورد هنرمند مورد علاقه و آهنگش بپرسید.

حتما بخوانید:   30 موضوع جالب برای صحبت کردن با یک دختر

اگر او شما را دوست داشته باشد، لیست پخش خود را نیز با شما به اشتراک خواهد گذاشت. وقتی او این کار را انجام می دهد، وقت خود را برای به اشتراک گذاشتن زمان خود با او نیز تلف نکنید. اجازه دهید موسیقی برود و گفتگو جریان یابد، پس از آن.

۱۸٫ در مورد شغل او و شما صحبت کنید

این موضوعی است که باید با هرکسی که آینده ای با او می بینید در میان گذاشته شود. اگر فردی کارش را دوست داشته باشد، به احتمال زیاد در زندگی خود کاملاً خوشحال است. در مورد آن هیچ تردیدی نیست. بنابراین، از او در مورد شغلش و اینکه آیا از آن لذت می‌برد بپرسید. از او بپرسید چه چیزی باعث شد شغلی را که در آن بود انتخاب کند.

آیا این فقط در مورد پول است؟ یا بیشتر از این است؟ وقتی مردم کاری را انجام می دهند که بیشتر از پول است، مثلاً اشتیاق، خوب، می دانید که کارشان خوب است، بیشتر از چیزی که دوست دارند باور کنند. این همچنین به این معنی است که آنها میل به زندگی دارند و خود را از دنبال کردن چیزهایی که می خواهند باز نمی دارند.

 

۱۹٫ آیا آنها حیوانات را دوست دارند؟

شما می توانید از طریق رفتار یک شخص با حیوانات یا افرادی که هیچ کاری برای آنها انجام نمی دهند، چیزهای زیادی در مورد آنها بگویید. فردی که مهربان است به طور خودکار جذاب می شود – در این مورد شکی نیست.

اگر یک مرد حیوانات را دوست دارد، این یک مزیت است. از او بپرسید که آیا گوز دارد؟ اگر بله، که حتی بهتر است. اگر او حیوان خانگی داشته باشد، ساعت ها در مورد او صحبت می کند. این همچنین نشان می دهد که او در قلب نیز مراقب است. این به تنهایی یک نوبت است. بنابراین، ادامه دهید و صحبت کنید!

 

۲۰٫ از او در مورد دوستان و خانواده اش بپرسید

او ممکن است در ابتدا محتاط به نظر برسد، اما وقتی متوجه شود که شما واقعاً به او علاقه دارید، حرفش را باز خواهد کرد. از طرف شما باید به ملاقات آنها علاقه نشان دهید، خوب، او ممکن است این کار را ادامه دهد، اما اگر در حال حاضر نمی خواهد، آماده پذیرش انتخاب او باشید.

این بدان معنا نیست که او به شما علاقه ای ندارد – این بدان معنی است که او در حال حاضر یک مرز تعیین می کند. خوب، چه کسی می داند که ممکن است قبول کند شما را به بسیاری از دوستانش معرفی کند؟ در هر صورت، مردم دوست دارند همیشه در مورد خانواده و دوستان خود صحبت کنند.

۲۱٫ هوا چطوره؟

هنگامی که می خواهید از یک سکوت ناخوشایند عبور کنید، قطعاً آب و هوا به کمک شما می آید. شما می توانید به سادگی با “امروز لذت بخش است، اینطور نیست؟” شروع کنید. این در نهایت او را به صحبت در مورد فعالیت هایی که ترجیح می دهد در آب و هوای آرام انجام دهد سوق می دهد.

برعکس، شما همچنین می توانید از آب و هوا شکایت کنید و در مورد ناامیدی هایی که در گذشته به شما منجر شده است، صحبت کنید. سپس می توانید به صحبت در مورد فصول مختلف و مورد علاقه خود در میان آنها بروید.

صحبت در مورد سفر خاصی که در آب و هوای مشابه انجام داده اید نیز ایده خوبی است. این باعث می شود که او نیز در مورد تجربیات خود صحبت کند و گفتگو را ادامه دهد.

۲۲٫ بحث ورزش و بازی

ورزش برای مردان، برای واقعی، تبدیل به یک راه حل است. برای شروع مکالمه لازم نیست همه قوانین مربوط به یک ورزش خاص را بدانید.

شما می توانید به آرامی در مورد مسابقه بعدی یا بازیکن مورد علاقه خود یا بازی مورد علاقه خود نظر دهید. او از صحبت کردن در مورد ورزش مورد علاقه خود لذت می برد و نظرات خود را نیز به اشتراک می گذارد.

لازم نیست از همان تیمی که او حمایت می کند. شما می توانید خواسته های خود را ابراز کنید و شاید یک بحث سرگرم کننده کوچک در مورد اینکه چرا حق با شماست داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که بیش از حد واکنش نشان نمی دهید یا اتاق را گرم نمی کنید. اگر همه چیز درست شد، شاید بتوانید درباره تماشای رویداد بعدی با هم صحبت کنید!

۲۳٫ دوران کودکی شما چگونه بود؟

یکی از چیزهایی که همه سالها باید به آن توجه کنند، دوران کودکی آنهاست. از این رو، می توانید از آن بهره ببرید و با به اشتراک گذاشتن خاطره کودکی مورد علاقه خود، گفتگو را آغاز کنید.

همچنین می‌توانید در مورد بازی‌هایی که انجام داده‌اید، شیطنت‌های خود یا علاقه‌مندی‌های خود در دوران کودکی صحبت کنید. مطمئناً می توانید برخی از حوادث خنده دار دوران کودکی خود را اضافه کنید.

به همین ترتیب، می توانید از او بپرسید که آیا او هم بچه شیطان بود؟ خاطرات خوب و بدی که به یاد می آورد چیست؟ اگر شباهت‌هایی بین دوران کودکی شما و او وجود دارد، می‌توانید همیشه این رابطه را در جای خود بیاورید و در مورد روش‌های مختلف انجام آن بحث کنید.

 

۲۴٫ در مورد کار (هر دوی شما!) صحبت کنید.

هنگام شروع گفتگو در مورد کار، مطمئن شوید که چیزی در مورد درآمد او نپرسید. شما نمی خواهید به خاطر پولش شبیه یک جوینده طلا یا کسی باشید که به او علاقه دارد. این یک خاموشی بزرگ در هر روز است.

در مورد شرکتی که در آن کار می کند، زمان بندی او و رئیسش صحبت کنید یا اینکه از موقعیتی که در آن قرار دارد لذت می برد. همین ایده ها را در مورد کار خود نیز به اشتراک بگذارید.

همچنین می توانید در مورد شغل یا شرکت رویایی او بپرسید. شما می توانید در مورد آنچه که او با همکارانش در دفتر به اشتراک می گذارد آشنا شوید. یا، می توانید نمونه هایی از نحوه تغییر شرکت برای رشد بهتر را به اشتراک بگذارید.

قطعاً می خواهید رفتار او در شبکه های اجتماعی را بدانید. برخی از آغازگرهای عالی گفتگو برای این موضوع عبارتند از: او در کدام پلتفرم های رسانه های اجتماعی فعال است؟ کدام یک را بیشتر ترجیح می دهد؟ چه چیزی در آن دوست داشتنی است؟

سوالاتی که باید از یک پسر بپرسید می تواند شامل این موارد نیز باشد – آیا او تا به حال از برنامه های دوستیابی استفاده کرده است؟ او از ملاقات با یک غریبه از طریق یک اپلیکیشن چه احساسی دارد؟ آیا او دوست دارد پست های زیادی را به اشتراک بگذارد یا به شخصی بودن زندگی خود اعتقاد دارد؟

سپس می توانید در مورد روندهای جدید محبوب در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی بحث کنید. یکی دیگر از موضوعات خوب برای صحبت کردن – روشی که مردم زندگی خود را بهتر از واقعیت در رسانه های اجتماعی نشان می دهند.

۲۶٫ عشق و عاشقانه

حالا شما به دلیلی به این شخص علاقه دارید. قبل از حرکت به جلو، قطعاً می خواهید ایدئولوژی او را در رابطه با روابط عاشقانه بدانید. می خواهید بدانید که آیا او از نظر عاطفی در دسترس است یا خیر. در اینجا چند نکته در مورد نحوه صحبت کردن در مورد این موضوع وجود دارد:

می توانید از او در مورد اولین رابطه اش بپرسید. از چه سنی شروع شد؟ چرا تموم شد؟ چیز جدی بود؟

همچنین می توانید از او در مورد طولانی ترین رابطه اش بپرسید. چگونه از آنجا حرکت کرد؟ به طوری که شما می دانید که شما فقط یک بازگشت نیستید.

حتما بخوانید:   چگونه یک دختر را عاشق خود کنیم؟

حتی می توانید از او سوال کنید که در شریک زندگی خود به دنبال چه چیزی است؟ به این ترتیب می توانید ارزیابی کنید که آیا با نیازهای او مطابقت دارید یا خیر.

۲۷٫ وضعیت فعلی رابطه شما چگونه است؟

برای اطلاع از وضعیت فعلی رابطه اش، به او احساس راحتی کنید. از او بپرسید که آیا دوست دارد زمانی را تنها بگذراند. آیا او معتقد است مجرد بودن سودمند است؟ یا می خواهد کسی زندگی اش را با او تقسیم کند؟

شما همچنین می توانید با یک سری سوال عمیق تر بگردید و بدانید که آیا او به دنبال یک پرتاب یا چیز جدی است. مهم است بدانید که او هنوز به سابق خود گیر نکرده است. زیرا اگر بعداً متوجه این موضوع شوید، فقط اوضاع را پیچیده تر می کند.

یک شروع خوب مکالمه در اینجا می تواند این باشد که بپرسید آیا او معتقد است که همه به کسی برای تکمیل زندگی خود نیاز دارند یا خیر. فقط پس از آگاهی از در دسترس بودن عاطفی او، باید روی او سرمایه گذاری کنید.

۲۸٫ حتما می خواهید جاه طلبی های او را بدانید!

این یک موضوع بسیار جالب برای شروع است. شما می خواهید هدف آینده او را بدانید تا تصمیم بگیرید که آینده او چگونه خواهد بود. می توانید از او در مورد شغل رویایی اش بپرسید. می توانید سعی کنید بدانید که آیا او از شغل فعلی خود راضی است یا خیر. او با شرکتی که در حال حاضر در آن کار می کند چه آینده ای می بیند؟ آیا او نرخ رشد بالقوه ای در موقعیتی که در آن قرار دارد می بیند؟

شما همچنین می توانید از او بپرسید که آیا او برنامه های متفاوتی دارد یا خیر. به عنوان مثال، او ممکن است فقط در حال تلاش برای کسب تجربه و راه اندازی شرکت خود در آینده باشد. یا احتمالاً او یک طرح تجاری آماده دارد و روی آن کار می کند.

 

۲۹٫ دین و ایمان

در حالی که آینده خود را با کسی تصور می کنید، می خواهید که او نیز همان باورهای شما را داشته باشد. در اینجا به شناخت اعتقادات مذهبی او می رسد. دوست دارید بدانید شخصی که با او صحبت می کنید به خدا اعتقاد دارد یا خیر. اگر چنین کند، آیا زمان زیادی را صرف عبادت خدا می کند؟

در مورد اینکه آیا او فکر می کند همه ادیان شبیه هم هستند بحث کنید. سعی کنید بدانید که او در مورد مشکلات اجتماعی چه می گوید. وارد بحث نشو سعی کنید آن را ظریف نگه دارید.

همچنین می توانید از او بپرسید که آیا به تجدید حیات اعتقاد دارد یا خیر. فکر می کند بعد از مرگ چه اتفاقی می افتد؟ این بحث‌ها باعث می‌شود که شما نسخه عمیق‌تری از او را بشناسید و مکالمه را ادامه دهید.

۳۰٫ سعی کنید در مورد ترس ها عمیق صحبت کنید

در حالی که از صحبت کردن لذت می برید، نگاهی دزدکی به نسخه تاریک آن شخص بیندازید. وقتی با شما راحت شد، از او بپرسید که آیا فوبیایی دارد یا خیر. یا چیزی هست که می ترسد از دست بدهد؟ ترس یک فرد چیزهای زیادی در مورد آنها می گوید.

اگر چیزی دارد، بپرسید که برای رهایی از آن چه می کند. می توانید سعی کنید و با وادار کردن او به عمیق تر کردن آن، به او کمک کنید تا احساس راحتی کند. می توانید از او بخواهید که به یاد بیاورد که این ترس چه زمانی در او رخنه کرده است. آیا به رویداد خاصی از گذشته مربوط می شود؟ راه هایی را به او پیشنهاد دهید که چگونه می تواند بر آنها غلبه کند.

۳۱٫ در مورد اخبار یا رویدادهای جاری صحبت کنید

پسرها دختران باهوش را ترجیح می دهند. برای اینکه او را درگیر خود نگه دارید، نظرات خود را در مورد هر خبر فعلی که پرطرفدار است – هر چیزی سیاسی، فرهنگی یا ویروسی – به اشتراک بگذارید. یقیناً او هم حرفی برای اظهار نظر خواهد داشت و به بحث های معنادار می انجامد.

برای جذب یک پسر، این کار عالی است. این باعث می شود آنها احساس کنند دختری که اینجا نشسته است نه تنها احساساتی است بلکه منطقی است. او احساس می کند که می تواند با شما صحبت کند و مانند دوستانش درباره مسائل با شما صحبت کند. همچنین به شما بینشی از دیدگاه او در مورد چیزهای خاص می دهد.

۳۲٫ برنامه های آخر هفته شما چیست؟

برای ملاقات دوباره با او، می توانید از او در مورد برنامه های آخر هفته اش بازجویی کنید. اگر می گوید کاری برای انجام دادن ندارد، می توانید کمی به ایده انجام کاری با هم اشاره کنید. اگر او به شما علاقه مند باشد، به راحتی با این موضوع موافقت خواهد کرد.

یا ممکن است بگوید شنبه سرش شلوغ است، اما هیچ برنامه ای برای یکشنبه وجود ندارد. در اینجا، او علاقه خود را به شما نشان می دهد و می خواهد شما بدانید که او برای شما وقت آزاد دارد. با هم یک فیلم یا مهمانی خانگی یا قرار دیگری برنامه ریزی کنید. شاید بتوانید یک روز با هم بیرون بروید و حتی بهتر همدیگر را بشناسید.
۳۳٫ گفتگوهای خنده دار را راه اندازی کنید

سعی کنید از صحبت در مورد موضوعات جدی خودداری کنید مگر اینکه مهم باشند. به بازی در طنز سبک دل ادامه دهید. این شخصی که با او صحبت می کنید باید شما را دوست داشته باشد. علایق او را بشناسید، بدانید که چه چیزی خنده دار است و داستان های مشابه آن را به اشتراک بگذارید. اگر چیزی شبیه به آن در گوشی خود دارید، آن را به او نشان دهید.

همه عاشق خنده خوب هستند. شما همچنین می توانید حوادث خنده دار گذشته خود را به اشتراک بگذارید و استخوان های او را با خنده قلقلک دهید. درباره موضوعاتی که او بحث می کند، چیز خنده داری را کامنت کنید. مکالمات جالب و خنده دار باعث می شود که او بخواهد زمان بیشتری را با شما بگذراند.

۳۴٫ چیزی که او را شگفت زده می کند

مردها عاشق سورپرایز هستند. او را غافلگیر کنید و نشان دهید که به هر چیزی که به او مربوط می شود علاقه دارید. او را غافلگیر کنید و به او نشان دهید که فقط به حرف زدن ادامه نمی دهید، بلکه می توانید گوش شنوایی نیز باشید.

از او در مورد بازی مورد علاقه اش، علایق و سرگرمی هایش بپرسید. اگر هیچ بخشی از آن را متوجه نشدید، از او بخواهید که آن را با جزئیات برای شما توضیح دهد. همچنین می‌توانید در بازار سهام یا ابزارهایی که بیشتر مردان به آن‌ها علاقه دارند، گفتگو کنید. او با تعجب ابروهایش را بالا می‌برد زیرا مطمئناً در مورد هر چیزی که او به آن علاقه دارد صحبت می‌کنید.

۳۵٫ زندگی روزمره او چگونه است؟

می توانید با پرسیدن از او در مورد زندگی روزمره اش، یخ را بشکنید. او روز خود را چگونه می گذراند؟ او از کسی که برای توجه به تک تک جزئیات تلاش می کند قدردانی می کند. آیا دوست دارد وقت خود را با اعضای خانواده بگذراند؟

از او بپرسید – او دوست دارد در تعطیلات آخر هفته چه کار کند؟ مکان های مکرر که او بازدید می کند چیست؟ آیا او زمانی برای صرف سرگرمی های خود پیدا می کند؟

شما همچنین دوست دارید اینجا بدانید که منع کار، چه مقدار وقت آزاد می گیرد. آیا او آن زمان را با دوستانش می گذراند؟ او بین استراحت های کوتاه چای در دفتر چه می کند؟

از سراسر وب

  • کارخانه ظروف یکبارمصرف