۲۲ توصیه برای شروع مکالمه با یک پسر

چطور با یک پسر شروع به مکالمه کنیم
چطور با یک پسر شروع به مکالمه کنیم
4/5 - (1 امتیاز)

وقتی خجالتی، عصبی و مجرد هستید، ملاقات با کسی که با او ارتباط برقرار می کنید غیرممکن است. ایجاد یک مکالمه با یک غریبه به اندازه کافی سخت است، اما پیدا کردن چیزی برای صحبت با مردی که به او علاقه دارید، حتی دلهره آورتر است.

چه می‌شود اگر بتوانید با اعتماد به نفس و راحتی به یک پسر نزدیک شوید که باعث می‌شود او هوس کند بیشتر بداند؟ با این نکات ساده می توانید.

در اینجا نحوه صحبت با یک پسر (حتی اگر خجالتی هستید) در هر موقعیتی آمده است:

چه به دنبال یک شب ملاقات سرگرم کننده یا یک رابطه طولانی مدت باشید، مکالمات جالب سوخت هر جاذبه عاشقانه ای است. حتی جذاب‌ترین افراد از نظر فیزیکی اغلب با اینکه به جنس مخالف چه چیزی بگویند، مشکل دارند.

شروع مکالمه با یک پسر به دو بخش اصلی خلاصه می شود: اعتماد به نفس + عمل. ابتدا اعتماد به نفس خود را در پشت صحنه تقویت کنید. سپس از برخی از این روش های ساده برای شروع بحث استفاده کنید.

شما می توانید یک مکالمه با علاقه جدید عشقی فاصله داشته باشید. یا می توانید به سادگی با یک دوست جدید آشنا شوید.

 

جسور باشید و اولین حرکت را انجام دهید

بسیاری از زنان منتظر هستند تا مردان به آنها نزدیک شوند. برخی از هنجارهای اجتماعی ممکن است شروع یک قرار را “بی خانمان” تلقی کرده باشند، یا شاید این که پسرها “از تعقیب و گریز لذت می برند.” اما، نظرسنجی های مدرن نشان می دهد که کاملا برعکس است.

مطالعه ای در سال ۲۰۰۵ در مجله تحقیقات جنسی نشان داد که ۷۲ درصد از مردان ترجیح می دهند زنان اولین حرکت را انجام دهند. به طور مشابه، یک نظرسنجی در سال ۲۰۱۷ در مورد مجردها در آمریکا نشان داد که ۹۵٪ از مردان ترجیح می دهند یک زن شماره تلفن آنها را بپرسد. حتی شگفت‌آورتر از آن، بیشتر مردان می‌خواهند که زن اولین بوسه یا برخورد جنسی را آغاز کند.

اکثر خانم ها به سادگی از این ترجیحات آگاه نیستند. اگرچه هر فرد متفاوتی است، اما دور شدن مدرن از نقش‌های جنسیتی سنتی و آیین‌های خواستگاری به این معنی است که زن‌ها دست برتر جدیدی در بازی دوستیابی دارند.

در حالی که بیشتر زنان منتظر پسرها هستند تا اولین حرکت را انجام دهند، شما می توانید جسور باشید که خود را متمایز می کند. مردان اغلب از زمانی که زنان ابتکار عمل برای شروع گفتگو را به دست می گیرند، به طرز خوشایندی شگفت زده می شوند و حتی تحت تأثیر قرار می گیرند.

نزدیک شدن به یک پسر در ملاء عام نشان می دهد که شما مطمئن، جذاب و مایلید که روی «قوانین» استاندارد قرار ملاقات تغییر دهید.

 

با او ارتباط چشمی برقرار کنید

قبل از شروع مکالمه، تماس چشمی به شما امکان می‌دهد آب‌ها را آزمایش کنید تا ببینید کسی علاقه‌مند است یا خیر.

 • با نگاه کردن به سمت او شروع کنید.
 • اگر او هم به شما نگاه کرد، آن را برای چند ثانیه نگه دارید، سپس به جای دیگری نگاه کنید.
 • بعد از چند دقیقه دوباره تماس چشمی برقرار کنید.
 • اگر او نگاه شما پاسخ داد، نشانه خوبی است که او ممکن است بخواهد با شما صحبت کند.

تماس چشمی طولانی مدت باعث ترشح اکسی توسین در مغز می شود که با افزایش جذابیت و برانگیختگی حتی در افراد غریبه ارتباط دارد. شما می توانید از این به نفع خود در هنگام شروع مکالمه با مرد مورد علاقه خود استفاده کنید.

فقط مطمئن شوید که هر بار بیش از ۳-۵ ثانیه خیره نشوید. در غیر این صورت، ممکن است از نظر اجتماعی ناجور یا کمی ترسناک به نظر برسید.

نکته حرفه ای: از آنجایی که چشم ها دریچه هایی به روح هستند، به درک نشانه های تماس چشمی تا حد امکان کمک می کند.

یک لبخند گرم مبادله کنید

مطالعات نشان می دهد که مردان بیشتر جذب زنان خندان می شوند. مردان لبخند را به عنوان نشانه ای از علاقه شما به آنها می دانند.

قبل از اینکه برای شروع یک مکالمه به طرف پسری بروید، لبخندی آرام برای او بفرستید در حالی که هر دو گوشه دهانتان به طور یکنواخت بالا رفته و دندان هایتان کمی نمایان است.

اگر می ترسید ناراحت به نظر برسید یا به زور لبخند بزنید، فکر کردن به چیزی که شما را خوشحال یا هیجان زده می کند کمک می کند تا لبخندتان طبیعی تر به نظر برسد.

نکته حرفه ای: حداقل نیم ثانیه وقت بگذارید تا یک «لبخند مزه دار» آهسته شکل بگیرد. یک لبخند سریع و بیشتر آن را غیرواقعی یا ساختگی می‌دانند.

 

زبان بدن او را بخوانید

هنگامی که از تماس چشمی و لبخند برای نشان دادن علاقه خود استفاده کردید، وقت آن است که دوباره بررسی کنید که او در وهله اول پذیرای مکالمه است. فرقی نمی‌کند که در آن طرف اتاق هستید یا در مجاورت همدیگر در یک بار، به زبان بدن او توجه کنید که او به نشانه‌های شما پاسخ می‌دهد.

به یاد داشته باشید که هر مردی ترجیحات و نشانه های متفاوتی دارد که برای نشان دادن علاقه از آنها استفاده می کند. اغلب، مردان نیز به اندازه شما در مورد قرار ملاقات و شروع گفتگو عصبی هستند. اگر سیگنال های مختلط دریافت می کنید، به هر حال به او نزدیک شوید و ببینید اوضاع چگونه پیش می رود. بدترین سناریو، شما یک تمرین دیگر را زیر کمربند خود انجام می دهید.

 

از این تکنیک ها برای کاهش اضطراب استفاده کنید

شکی نیست که نزدیک شدن به جنس مخالف می تواند اعصاب خردکن باشد. کف دست‌های عرق‌کرده، ضربان قلب بالا و بال زدن در شکم، همه راه‌هایی هستند که بدن شما به ناراحتی پاسخ می‌دهد. خوشبختانه، راه‌های ثابت‌شده‌ای نیز برای کاهش استرس وجود دارد تا بتوانید قبل از مکالمه احساس آرامش و آرامش کنید.

حتما بخوانید:   35 موضوع صحبت با پسر

این تکنیک ها را امتحان کنید تا قبل از نزدیک شدن به او خونسردی خود را حفظ کنید:

 

 • تنفس عمیق: این تکنیک آرامش بخش می تواند به سرعت سطح استرس و ضربان قلب شما را کاهش دهد. به مدت ۴ ثانیه نفس عمیق بکشید، ۴ ثانیه نگه دارید و سپس ۴ ثانیه بازدم کنید. هر چند بار که لازم است (در سرویس بهداشتی یا در حالی که هنوز سر میز خود در یک مکان عمومی هستید) تکرار کنید تا زمانی که احساس آرامش بیشتری کنید.
 • هیدرات: نه، این بدان معنا نیست که باید یک کوکتل دیگر بنوشید. تحقیقات نشان می‌دهد که نوشیدن آب به کاهش ضربان قلب کمک می‌کند و باعث می‌شود در لحظه کمتر احساس استرس و عصبی کنید.
 • تائید خود: از درون ۳ تا ۵ بار عبارت تاکیدی مورد علاقه خود را تکرار کنید تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و به خود یادآوری کنید که چه زن قدرتمند و زیبایی هستید. شما می توانید این کار را در آینه حمام، در ماشین خود یا قبل از رفتن به سمت یک پسر انجام دهید.
 • بخند: اگر خارج از خانه هستید، سعی کنید قبل از نزدیک شدن به یک پسر، روحیه ای آرام داشته باشید. از دوست دخترتان بخواهید اعتماد به نفس خود را تقویت کند یا یک شوخی مسخره. شاید با مادربزرگ یا بهترین دوستتان تماس بگیرید تا آنها یک لحظه فوق العاده خنده دار را به شما یادآوری کنند. خنده می تواند به شما کمک کند احساس آرامش کنید و آماده باشید تا بهترین لبخند خود را به اشتراک بگذارید.

شانه های خود را به عقب برگردانید و با آرامش به سمت او بروید

هنگامی که سیگنال های محکمی دریافت کردید که نشان می دهد او به شما علاقه مند است و ذهنتان را آرام کردید، هنگام نزدیک شدن به او به زبان بدن خود توجه کنید. این به شما کمک می کند تا زمینه را برای یک برداشت اول عالی فراهم کنید و به شما انگیزه ای برای شروع یک مکالمه خوب می دهد.

حتی اگر خجالتی هستید، باز هم می‌توانید با زبان بدن «تا زمانی که بتوانید آن را جعل کنید».

در اینجا نحوه نشان دادن زبان بدن مطمئن هنگام نزدیک شدن به یک مرد آمده است:

 • بدن خود را آرام کنید: بلند بایستید، شانه های خود را به سمت پایین و عقب بغلتانید و سعی کنید آرام و گشاد باشید.
 • دست های خود را قابل مشاهده نگه دارید: سعی کنید فقط یک وسیله (مانند کیف یا لیوان نوشیدنی) را بگیرید و دست دیگر را آزاد نگه دارید. کف دست های قابل مشاهده نشانه اجتماعی است که شما قابل اعتماد و آرام هستید. این همچنین باعث می‌شود که سازمان‌دهی‌شده‌تر و «در کنار هم» ظاهر شوید.
 • حوصله کنید: به نظر نرسید که برای رسیدن به او عجله دارید. در عوض، اعتماد به نفس گاه به گاه را با حرکت با سهولت و مهربانی به تصویر بکشید. سرعتی را پیدا کنید که آرام و در عین حال عمدی باشد. اجازه دهید باسن شما به طور طبیعی تاب بخورد و جذابیت زنانه شما را در بر بگیرد.
 • به آرامی نفس های عمیق بکشید: در حین حرکت مراقب تنفس خود باشید. به آرامی از طریق بینی نفس بکشید و بدن خود را آرام کنید.
 • بدانید به کجا می‌روید: اگر به یک پسر نزدیک می‌شوید، می‌خواهید در راه رفتن متواضع و هدفمند به نظر برسید. تصمیم بگیرید که بلند شوید و در کنار او بایستید، روی یک صندلی خالی بار بنشینید، یا وقتی به سمت او می‌روید، راحت روی میز خم شوید. این کمک می کند تا محیط اجتماعی اطراف را از قبل بررسی کنید.

نکته حرفه ای: اگر هنگام تلاش برای نزدیک شدن به یکی از دوستانتان به طور تصادفی روی پاهای خود سُر خوردید، روی حرف هایتان تلو تلو خوردید یا کاری شرم آور انجام دادید، عرق نکنید! باور کنید یا نه، انجام یک اشتباه کوچک و خندیدن به خودتان می تواند او را بیشتر دوست داشته باشد.

اثر Pratfall توضیح می‌دهد که چرا وقتی اشتباهات کوچک یا اشتباهات ناشیانه مرتکب می‌شوند، می‌توان افراد را جذاب‌تر دانست. در یک محیط قرار ملاقات، دیدن عیوب کوچک در فردی که ممکن است در ابتدا ترسناک یا برتر به نظر برسد، می تواند جذاب باشد.

به عنوان یک زن، خندیدن به اشتباه کوچک شما باعث می‌شود که بیشتر سر به زمین به نظر بیایید و کمتر «گیردار» به نظر برسید. فقط سعی کنید در این روند از پله ها زمین نخورید و سقوط نکنید!

 

به سادگی خود را معرفی کنید و نام او را بپرسید

برخی چیزها هرگز از مد نمی افتند: معرفی راهی بی انتها برای تبدیل یک غریبه به دوست است. هنگامی که نام یکدیگر را بدانید، تعاملات کمی هموارتر می شود.

می‌توانید دستتان را برای دست دادن دراز کنید، لیوانتان را برای «سلامت» بالا بگیرید، یا فقط سرتان را تکان دهید و یک خط باز ساده بگویید:

 • “هی، من لوگان هستم. اسمت چیه؟”
 • “اوضاع چطوره؟ من بریتنی هستم از ملاقات شما خوشبختم.”
 • “چه خبر؟ اسم من ونسا است مال تو چیه؟”
 • (پس از یک بحث کوتاه) «به هر حال، من بیانکا هستم. اسمت چیه؟”

ممکن است نخواهید فوراً خود را معرفی کنید، بنابراین از مقدمه ها صرف نظر کنید تا زمانی که یک دقیقه شروع به صحبت کنید. سپس، هنگامی که علاقه او را جلب کردید، می توانید نام او را بپرسید یا ببینید آیا او نام شما را می خواهد.

از یک شروع کننده مکالمه استفاده کنید

اغلب به نظر می رسد یک جریان مداوم از صحبت های کوچک در اطراف ما.

“شما اهل کجا هستید؟” و چه کار می کنی؟” کمی خسته کننده هستند اگر می خواهید تعاملی به یاد ماندنی داشته باشید، راه های منحصر به فرد بیشتری برای شروع یک مکالمه خوب وجود دارد:

 

 • آیا قبلاً به چنین رویدادی رفته اید؟
 • چگونه میزبان را می شناسید؟
 • اخیراً روی چیزی هیجان انگیز کار می کنید؟
 • آن نوشیدنی / پیش غذا / اثر هنری / بازی (هر کاری که در دست دارند یا انجام می دهند) چگونه است؟

داشتن مهارت های مکالمه عالی می تواند یکی از بهترین راه ها برای ارتباط با یک پسر باشد. دانستن اینکه چه بگویید یک عنصر است، اما دانستن اینکه چگونه یک مکالمه را ادامه دهید و آن را با صدای بلند پایان دهید، مهارتی است که می توانید تا آخر عمر با خود همراه داشته باشید. در اینجا چگونه است!

نکته حرفه ای: بچه ها صدای اسمشان را دوست دارند. پس از پرسیدن یک سوال شروع کننده مکالمه، سعی کنید نام او را در پایان اضافه کنید تا نشان دهید که آن را به خاطر دارید. به عنوان مثال، “داستان شما چیست، کوین؟” یا “پس، از خودت بگو، سباستین.”

حتما بخوانید:   چطور با یک دختر چت کنیم

 

نظرش را در مورد چیزی بپرسید

چه کسی دوست ندارد نظر خود را به اشتراک بگذارد؟ وقتی از مردی توصیه یا توصیه می‌کنید، فوراً نشان می‌دهید که به آنچه می‌گوید علاقه دارید.

در یک رستوران: چیز مورد علاقه شما در منو چیست؟ آیا تا به حال [مورد منو] را امتحان کرده اید؟
در یک بار: آیا تا به حال قاطر مونتانا را امتحان کرده اید؟ چیز مورد علاقه شما در اینجا چیست؟
در محل کار: دوست دارید در تعطیلات ناهار کجا بروید؟ آیا جای قهوه یا ساندویچ خوب سراغ دارید؟ راز شما برای این همه فروش چیست؟
در مدرسه: کلاس انتخابی مورد علاقه شما در این ترم چه بوده است؟ آیا نکاتی برای مطالعه این آزمون پیش رو دارید؟
در باشگاه: مکمل مورد علاقه شما برای عضله سازی چیست؟ نظر شما در مورد آموزش HIIT چیست؟ آیا بیشتر به وزنه برداری علاقه دارید یا کاردیو؟

 

در مورد اطراف خود نظر دهید

روانشناسان دریافته اند که افراد زمانی که احساس تجربه مشترک دارند، احساس ارتباط بیشتری می کنند. خیلی قبل از اینکه بفهمید وجه اشتراکی با یک پسر دارید یا نه، محیط اطراف شما منبع فوری شباهت است.

شما و این مرد به طور همزمان در یک مکان هستید، بنابراین با ذکر موارد زیر از آن به نفع خود استفاده کنید:

حال و هوای کافی شاپ
نوشیدنی یا غذا در بار
دوست یا آشنای مشترک
چقدر شلوغه
یک ساختمان یا اثر هنری نزدیک
حیات وحش (یک گیاه یا پرنده خاص)
نشانه یا آیتم منو در یک کافه
نکته حرفه ای: با تاکتیک های صحیح مکالمه و ترفندهای روانشناختی، می توانید بر هنر نزدیک شدن به پسرها در جمع مسلط شوید.

 

از او تعریف کنید

چه کسی دوست ندارد تعریف و تمجید دریافت کند؟ در حالی که احتمالاً نباید به یک پسر هجوم بیاورید، یک جمله ساده «من کفش هایت را دوست دارم» یا «تو ریش خوبی داری» راه های عالی برای چاپلوسی کردن او و شروع گفتگو هستند.

در حالت ایده‌آل، او با چیزی در مورد اینکه کالا را از کجا دریافت کرده است، پاسخ می‌دهد، یا به شما تعارف می‌کند. سپس، می توانید سوالات مرتبط را پیگیری کنید یا به موضوع دیگری بروید.

 

به جزئیات ظریف توجه کنید

وقتی می‌خواهید به پسری نشان دهید که به او توجه می‌کنید، به جزئیاتی در مورد او توجه کنید که ممکن است دیگران به آن اشاره نکنند.

آیا او یک سه راهی باند قدیمی منحصر به فرد دارد؟ آیا او گردنبند یا دستبندی دارد که نظر شما را جلب کرده باشد؟ آیا کتاب یا مجله ای روی میز نزدیک او هست؟ ادکلن قشنگی زده؟

هر چه که باشد، به دنبال چیز ظریفی بگردید که از او بپرسید یا تعارف خود را به سطح شخصی تر ببرید.

نکته حرفه ای: از ذکر هر چیزی که ممکن است منبع ناامنی باشد خودداری کنید. به عنوان مثال، به جای زخم یا لک صورت اشاره نکنید. مهمتر از همه، چیزی نگویید که مردم به طور تصادفی آن را توهین آمیز تصور کنند.

 

توله سگ را نوازش کنید

به سختی می توانید شروع کننده مکالمه ای ساده تر از سگ پیدا کنید. اگر او یک سگ داشته باشد، شما خوش شانس هستید. همه حیوانات خانگی خود را دوست دارند و احتمالاً خوشحال است که در مورد توله سگ خود به شما بگوید.

برید چلو و بپرسید که آیا می‌توانید سگ(ها) را نوازش کنید یا خیر، سپس با سؤالاتی در مورد نام، سن یا نژاد آنها سؤال کنید. سپس، می‌توانید به سرعت مکالمه را به پرسیدن در مورد نام او، مکان‌هایی که دوست دارد با سگش برود یا سرگرمی‌هایی که ممکن است شامل حیوانات باشد تغییر دهید.

 

به او بگویید چقدر شبیه یک فرد معروف است

اگر او کمی شبیه به یک ستاره سینما است، می توانید از آن به عنوان یک بازکننده سرگرم کننده برای لبخند زدن او استفاده کنید. چه کسی نمی خواهد بشنود که شبیه رایان گاسلینگ، ادریس البا یا جیمز فرانکو است؟ حتی اگر خیلی شبیه یک مرد معروف به نظر نمی رسد، تعریف و تمجید متملقانه می تواند به سرعت باعث خنده و شروع گفتگو شود.

 

چشمک بزنید 😉

چشمک زدن به طرز غیر قابل مقاومتی سکسی است. روانکاوان می گویند که چشمک قوی است زیرا حس ارتباط یا حتی رازداری مشترک را تقویت می کند. یک چشمک در سراسر اتاق به طور همزمان مبهم و تلقین کننده است، به این معنی که شما حتی قبل از اینکه شروع به صحبت کردن با او کنید، مردی را رها خواهید کرد که در حال پاسخگویی باشد.

اگر می‌خواهید قبل از شروع مکالمه، علاقه‌ی پسری را جلب کنید، به روشی معمولی به او چشمک بزنید، سپس به دنبال نشانه‌هایی باشید که در بالا توضیح داده شد، و سپس (اگر او به او علاقه نشان داد) بعد از چند دقیقه نزدیک شوید.

 

در مورد علایقش بپرسید

وقتی مردها در مورد خودشان صحبت می کنند، همان قسمت هایی از مغز را روشن می کند که غذا، مواد مخدر و رابطه جنسی. اگر می خواهید او را وادار به صحبت کنید، در مورد سرگرمی های او بپرسید.

در اینجا چند روش غیر ناخوشایند برای بیان کارهای مورد علاقه او وجود دارد:

“پروژه اشتیاق فعلی شما چیست؟”
“تو بیرون از کار به چه چیزی علاقه داری؟”
“دوست دارید به چه مهارتی تسلط داشته باشید؟”
“دوست داری اوقات فراغت خود را چگونه بگذرانی؟”
“ورزش مورد علاقه شما چیست؟”
حتما پاسخ او را با چند سوال دیگر دنبال کنید. برای مثال، اگر می گوید سرگرمی مورد علاقه اش بازیگری است، از او بپرسید که آیا در نمایشنامه یا فیلمی بازی کرده است یا خیر. اگر می‌گوید دوست دارد فوتبال بازی کند، بپرسید در چه پستی بازی می‌کند، در چه تیم‌هایی بازی کرده است، یا چند ساله بوده است.

حتی اگر چیزی در مورد سرگرمی او نمی دانید، نشان دادن علاقه واقعی به سؤالات بعدی و مهارت های گوش دادن (سر تکان دادن سر، «ممم-هوم» و تماس چشمی) باعث می شود که او احساس مهم بودن کند.

 

موسیقی زبان عمومی همه

موسیقی متن زندگی ما چیزهای زیادی در مورد مردم ما و چیزهایی که ما را الهام می بخشد می گوید. موسیقی یک راه بسیار آسان برای ارتباط با یک پسر است، به خصوص اگر بتوانید علایق موسیقی متقابل را پیدا کنید.

برای شروع یک مکالمه موسیقی، از او بپرسید:

آیا اخیراً به کنسرت های جالبی رفته اید؟
چه آلبومی را به صورت تکراری گوش داده اید؟
نوع موسیقی مورد علاقه شما چیست؟
برخی از نوازندگان مشهور شما در تمام دوران چه کسانی هستند؟
(وقتی موسیقی در محیط پخش می شود) اوه من عاشق این آهنگ هستم. آیا قبلا آن را شنیده اید؟
آیا سازی مینوازید؟
اگر به شدت به حال و هوای کلی او توجه کنید، حتی ممکن است بتوانید علاقه ای متقابل به موسیقی ایجاد کنید. به عنوان مثال، اگر او یک پیراهن گروه می‌پوشد، کمی پانک راک می‌پوشد، یا در یک مغازه ضبط صدا می‌گذرد، همه اینها دعوت‌های تصویری برای یک بحث موسیقی هستند. حتی ممکن است به تاریخ کنسرت برسید!

حتما بخوانید:   پارتنر مسک چیست؟ پارتنر فم به چه معناست؟

 

یک لطف کوچک بخواهید

مردان از نظر بیولوژیکی از کمک به زنان لذت می برند. آن‌ها می‌خواهند احساس کنند که می‌توانند «ارائه کنند» و خدمت کنند. کهن الگوی «دختر در پریشانی» به دلایلی وجود دارد: بسیاری از پسرها می‌خواهند با کمک به یک خانم احساس ماکو و قوی کنند.

سعی کنید یک لطف ساده برای شروع گفتگو بخواهید:

اگر از یک فروشگاه بیرون می روید و یک پسر بامزه را می بینید، از او بپرسید که آیا می تواند به شما کمک کند چیز سنگینی را به ماشین خود حمل کنید.
اگر نمی توانید ظرف را باز کنید، ببینید آیا او از قدرت خود برای باز کردن درپوش استفاده می کند یا خیر.
اگر در باشگاه هستید، ببینید آیا او به شما کمک می‌کند تا یک قفسه اسکوات راه‌اندازی کنید یا به شما جایگاهی بدهد.
درخواست کمک لزوماً به این معنی نیست که شما نیازمند یا ناتوان هستید. پذیرفتن یک لطف کوچک از طرف یک مرد به تقویت روحیه او کمک می کند و ممکن است به او اعتماد به نفس برای انجام حرکت بعدی بدهد.

نکته حرفه ای: در حالی که پسرها تمایل دارند از کمک به خانم ها لذت ببرند، شما نمی خواهید درمانده به نظر برسید («آیا می توانید به من کمک کنید بنزینم را پمپ کنم؟» … شما می توانید به تنهایی از پس آن برآیید)، و همچنین نمی خواهید مبلغ زیادی را درخواست کنید. به نفع (“هی می توانی به من کمک کنی این کاناپه را تا ۴ پله از پله ها به آپارتمان جدیدم ببرم؟” … این بیشتر درخواستی برای برادر شما یا یک شرکت اسباب کشی است).

بین اینکه خود را به عنوان یک زن مستقل و غیر نیازمند به تصویر بکشید و کمک گرفتن از یک مرد تعادل برقرار کنید تا او بتواند احساس مفید بودن کند.

 

از او بپرسید که چگونه میزبان مهمانی را می شناسد

هنگامی که در لبه های یک مهمانی پرسه می زنید و از صحبت کردن با کسی احساس اضطراب می کنید، به خود یادآوری کنید که میزبان یا مهماندار اغلب تنها وجه مشترک بین همه مهمانان است.

پرسیدن در مورد ارتباط یک پسر با میزبان مهمانی شروع کننده خوبی برای مکالمه است. چگونه او در مهمانی به پایان رسید؟ شاید آنها یکدیگر را از دوران دبیرستان، محل کار یا گروهی که قبلاً در آن بازی می کردند، می شناسند. عالی، پس دبیرستان کجا رفت؟ کجا کار می کند؟ چه نوع موسیقی می نوازد؟

آشنایان یا دوستان مشترک راهی سریع برای برقراری ارتباط با کسی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها هستند. بهتر از این، اگر با میزبان یا مهماندار دوست هستید، از آنها بپرسید که آیا کمی در مورد آن مرد به شما توضیح می دهند و معرفی می کنند.

 

از کنار او عبور کنید و بگویید “اجازه می‌دهید”

اگر مردی در یک مکان شلوغ بین چند نفر باشد ممکن است در راه رفتن به دستشویی، بار یا بوفه به راحتی به او نزدیک شوید. این ترفند یکی از قدیمی‌ترین ترفندهای کتاب است (ممکن است مادربزرگ شما حتی در زمان خود از آن استفاده کرده باشد!)، اما هنوز هم کار می‌کند زیرا به نظر صریح و زیبا می‌آید.

برای یک ثانیه شخصیت بازیگر خود را قرار دهید و سعی کنید با ظرافت از کنار او در میان انبوهی عبور کنید و با برخورد ملایم با او خود را بهانه کنید. یک لبخند یا تماس چشمی مبادله کنید، ببینید آیا چیزی می گوید یا نه، یا بعد از رفتن به دستشویی با او صحبت کنید.

با این حال، مراقب باشید که اگر نوشیدنی در دست دارد یا باعث زمین خوردنش می شود، به بازوی او برخورد نکنید.

 

بپرسید آیا می توانید چیزی قرض بگیرید

آیا به یک تکه کاغذ نیاز دارید؟ قلم؟ شارژ گوشی؟ فندک؟ چه در یک کافه، مدرسه یا یک رویداد، می توانید به سرعت توجه یک مرد را با درخواست برای قرض گرفتن از او جلب کنید. این در را برای گفتگو باز می کند و به او احساس رضایت می کند که به شما کمک کرده است.

 

نکات کلیدی: چگونه با یک مرد با اعتماد به نفس صحبت کنیم

قرار آنلاین می تواند بسیار خسته کننده باشد، اما شروع یک مکالمه در جمع می تواند به همان اندازه دلهره آور باشد. با توجه به بسیاری از مردم که به تلفن های خود خیره شده اند یا از تماس چشمی خودداری می کنند، چگونه می دانید که کسی به شما علاقه مند است؟ و اصلاً چه می گویید؟

 

 • جسور باشید و اولین حرکت را انجام دهید: حتی اگر هر نکته دیگری را برای شروع مکالمه با یک پسر فراموش کنید، این نکته به تنهایی می تواند زندگی دوستی شما را متحول کند. منتظر نمانید تا آنها نزد شما بیایند و برای نشان دادن علاقه خود اقدام کنید. اکثر پسرها گزارش می دهند که می خواهند زنان اولین حرکت را انجام دهند، پس خودتان را متمایز کنید و این کار را انجام دهید! چه چیزی رو مجبوری از دست بدی؟
 • از زبان بدن به عنوان معیار خود استفاده کنید: ساده ترین راه برای سنجش علاقه او به شما این است که یاد بگیرید او را بخوانید. آیا او تماس چشمی شما را برمی گرداند؟ متقابل لبخندهایت؟ رو به روی شماست؟ هر چه بیشتر زبان بدن را مطالعه کنید، در وهله اول شانس بیشتری برای نزدیک شدن به مردان مناسب خواهید داشت.
 • ابراز علاقه: افراد دوست دارند در مورد علایق و علایق خود صحبت کنند. از ساختن همه چیز درباره شما بپرهیزید! در عوض، از او سوال بپرسید، به جزئیات ظریف در مورد او توجه کنید، و مواردی را که ممکن است در گفتگوهای گذشته در مورد آنها صحبت کرده باشید، ذکر کنید. وقتی پسری احساس می‌کند که شما واقعاً می‌خواهید او را بشناسید، گفتگوهای عمیق‌تری را باز می‌کند و او را نیز رها می‌کند که در مورد شما متعجب شود.
 • درخواست کمک و توصیه: مردان می خواهند در صورت امکان به زنان کمک کنند. حتی در تعاملات کوچک روزانه، پسرها می خواهند احساس کنند که قهرمان یک داستان هستند. با درخواست کمک برای بلند کردن چیزی سنگین یا گرفتن نظر او در مورد بهترین چیز در منو، کمی با نفس او بازی کنید.

از سراسر وب

 • کارخانه ظروف یکبارمصرف