۶ دلیل برای آنکه باید چند ماه بعد از ازدواج به ماه عسل بروید

6 دلیل برای آنکه باید چند ماه بعد از ازدواج به ماه عسل بروید
امتیاز به این post

 معمولا زوجهایی که تازه ازدواج کردند دوست دارند سریعا بعد از مراسم  یا چند روز بعد به ماه عسل بروند. اما این سنت امروزه توسط بسیاری از زوجها نادیده گرفته می شود و در عوض چند ماه بعد به ماه عسل می روند. با آنکه  ممکن است از نظر برخی این موضوع مسخره باشد زیرا دیگر جادوی ازدواج از بین رفته است اما عاقلانه تر است که کمی صبر کنید. در زیر به ۶ دلیل منطقی برای به تاخیر انداختن زمان ماه عسل می پردازیم.

  • زمان بیشتری برای پس انداز کردن دارید

ازدواج یکی از گران ترین مراسمی است که برای خودتان ترتیب می دهید و بسیاری از زوجها تقریبا تمامی پس انداز خود را برای آن روز خاص خرج می کنند، که بدین معناست که ماه عسل برایشان هزینه سنگینی است. بنابراین ساده تر و عملی تر آن است که ماه عسل را چند ماه عقب بیاندازید. بدین ترتیب میتوانید پول کافی پس انداز کنید و آزادانه هر چه میخواهید بخرید.

  • میتوانید زمان بیشتری مرخصی بگیرید

بسیاری از زوجها برای ازدواج کردن مرخصی می گیرند تا قبل و بعد از مراسم کمی وقت آزاد داشته باشند. اگر بخواهید بعد از ازدواج به ماه عسل بروید، زمان بسیار کم و فشرده ای دارید. بنابراین به تاخیر انداختن آن باعث می شود تا مرخصی های معوقه خود را جمع کرده و مدت بیشتری بتوانید به مسافرت بروید. شاید بهتر باشد که ماه عسل را با تعطیلات تابستانی ترکیب کنید تا یک ماه عسل فراموش نشدنی داشته باشید.

  • بدون استرس برنامه ریزی می کنید

مواردی که باید برای مراسم عروسی برنامه ریزی کنید طاقت فرسا و استرس آور است. نیازی نیست مراسم ماه عسل را هم به نگرانی خود اضافه کنید. بنابراین به جای آنکه در مدت زمانی محدود کارهای زیادی انجام دهید، میتوانید آنها را پخش کنید. بدین ترتیب، میتوانید زمان کافی برای ترتیب دادن یک مسافرت بی نقص داشته باشید.

  • موضوعی جالب برای دنبال کردن دارید

زندگی روزمره خسته کننده و شلوغ است و ازدواج خسته کننده تر از همه. بنابراین بهتر است چند ماه بعد به ماه عسل بروید تا از این فرصت پیش رو لذت ببرید. در این صورت برای فرار از نگرانی ها و شعله ور کردن مجدد آتش عشق تان موضوعی بسیار هیجان انگیز دارید. میتوانید به ماه عسل به چشم دنباله مراسم ازدواج نگاه کنید.

  • بیشتر استراحت می کنید

برنامه ریزی کردن برای ازدواج و مطمئن شدن از بی نقص بودن امور و شاد بودن مهمانان در روز عروسی خسته کننده است. بنابراین رفتن به ماه عسل در صبح روز عروسی خستگی بیشتری به شما تزریق می کند. شاید بهتر باشد که چند ماه به زندگی طبیعی برگردید و سپس به مسافرت هیجان انگیز و نشاط آور خود بروید. این وقفه کوتاه شما را سر پا میکند و انرژی کافی برای کشف مکانهای جدید  و اختصاص دادن وقت به یکدیگر را می دهد

  • میتوانید با دوستان و اعضای خانواده خود در شهری دیگر وقت بگذارنید

در اکثر عروسی ها، دوستان و خانواده از نقاط مختلف کشور و یا حتی کشوری دیگر به مراسم می آیند. بنابراین ممکن است بخواهند چند روز دیگر بمانند تا بیشتر شما را ببینند و از جریان زندگی شما مطلع شوند. ترک کردن آنها  قبل از آنکه بتوانند شما را یک دل سیر ببینند، آنها را ناراحت می کند و ممکن است فرصتی عالی برای گپ و گفت با آنها را از دست بدهید.

حتما بخوانید:   ۵ دلیل برای آنکه جدا خوابیدن میتواند روابط شما را قوی تر کند

نکات منفی احتمالی

  • شما به سرعت به دنیای واقعی برمیگردید، و ممکن است شوکه شوید. شما چند روز اضافی برای استرحت کردن ندارید و باید قبل از آنکه باتری هایتان به طور کامل شارژ شوند، به سر کار برگردید.
  • ماه عسلی که با تاخیر انجام شود شبیه به یک مسافرت عادی به نظر می رسد. حس هیجان انگیز ازدواج از بین می رود و دیگر این سفر به اندازه قبل برایتان هیجان انگیز نخواهد بود.
  • ممکن است آن را به تعویق بیاندازید و یکی دو سال بعد از آن به ماه عسل بروید. شاید هم هیچ گاه به ماه عسل نروید. اما این چیزی است که باید به عنوان زوج روی آن کار کنید و تاریخ مناسبی را معین نمایید.

 

 

از سراسر وب

  • کارخانه ظروف یکبارمصرف